Fotó, videó, audió eszközök
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 155025
- A feladat létrehozva: 10 júl. 17:08-kor
- Frissítve: 10 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 20 353 ** **Ellenőrzött
- dara*****@f*******.**Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
Ár-irányelveink
Egy Hornyphon Konzertschrank 56 WS795A csöves rádió javítása Vecsésen körülbelül 15 000–30 000 forint között mozoghat, csak a munkadíj tekintetében. Az ár a rádió állapotától és a hibakeresés bonyolultságától függ. Általában egy ilyen készülék átvizsgálása, a csövek és a mágikus szem ellenőrzése, illetve az adókereső rendszer javítása 2–4 órát vesz igénybe. Ha csak a mágikus szem hibája miatt nem talál adót, akkor a javítás egyszerűbb, így a költség közelebb van a 15 000 forinthoz. Amennyiben a búgó hang forrását is meg kell keresni és más alkatrészek cseréje is szükséges, a díj elérheti a 30 000 forintot. Egységárként nem értelmezhető, mert a munka a készülék egészére vonatkozik. A pontos ár a helyszíni felmérés után határozható meg.
További feladatok ebben a kategóriában
- 6726, Szeged
- 4 szakember válaszolt
Sennheiser fejhallgató párnájának borítását kell cserélni mindkét oldalon.
- Csaba
- 0 szakember válaszolt
Sajnos az erősítőm védőelektronikája nem védte meg a hangfalakat (Denon SC-f10s) a dc fesztől. A mélyközepek leégtek. A bal csatorna membrán benyomásra tisztán szól, a jobb csatorna membrán útja nehézkes.
- 6424, Csikéria
- 0 szakember válaszolt
FISHER FVH-P200DK videomagno valószínűleg elektromos kisülés közvetkeztében a hátsó négyzet alakú tápegység kiégett, a kazettát nem húzza be, nem adja ki. Mechanikai hibája van.
- 1111, Budapest
- 0 szakember válaszolt
Bakelit lemezjátszó javításban keresek szakembert. Kérem csak telefonon keressenek.
- Csaba
- 0 szakember válaszolt
Szakértőt keresek villámcsapásos panasonic hifi torony javításához. Kérem csak telefonon keressenek.
- 3516, Miskolc
- 0 szakember válaszolt
Lemezjátszó tányér sebességének beállítása.
- 3534, Miskolc
- 0 szakember válaszolt
Parabola antenna,beálitása és kábelezése,antenna fel van szerelve.tv be programozása.
- 2170, Aszód
- 0 szakember válaszolt
Akkumulàtor csere canon pc1310 digitàlis fènykèpezőgépbe
- 0 szakember válaszolt
Aktív hangfalat szeretnék javíttatni szubládát csibel trx 8 15 típusát. Nem szól a méládának a hangszórója csak nagyon nagyon halkan. Kérem csak telefonon keressenek.
- 1126, Budapest
- 0 szakember válaszolt
nagyminőségú kazettás autós kazettás magnójavitása
- 6781, Domaszék
- 0 szakember válaszolt
Fülhallgató kilett mosva és most nem működik de szeretném megtudni hátha meglehet javítani

