Bejárati,és belső ajtók cseréje.
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 155479
- A feladat létrehozva: 14 júl. 05:54-kor
- Frissítve: 6 napja
Feladat létrehozója

- +36 30 391 ** **Ellenőrzött
- paulacapa.**********@g****.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
Ár-irányelveink
Pécsett a panel lakás bejárati és beltéri ajtóinak cseréje munkadíjjal általában 40 000–70 000 Ft között mozog ajtónként. A bejárati ajtó cseréje drágább lehet, mivel nagyobb, nehezebb és több a szerelési munka, itt az ár inkább a 60 000–70 000 Ft sávban van. A beltéri ajtók esetében 40 000–50 000 Ft körül alakul a munkadíj darabonként. A pontos ár függ az ajtók méretétől, típusától, a tok állapotától és attól, hogy mennyi bontási vagy kiegészítő szerelési munka szükséges. Egy ajtó cseréje általában 1–2 órát vesz igénybe, így például három beltéri ajtó és egy bejárati ajtó cseréje összesen 160 000–220 000 Ft-ba kerülhet. Az ár tartalmazza a régi ajtók leszerelését és az új ajtók beépítését, de nem számolja az anyagköltséget vagy extra kiegészítőket.
További feladatok ebben a kategóriában
- 1138, Budapest
- 0 szakember válaszolt
Ajtókeret cseréje az éppen aktuális ajtókeret mintájára. Elönyös egy elözőtes felmérés végzése.
- 1073, Budapest
- 16 szakember válaszolt
4 normál és 2 db dupla ajtó , polgári lakásba , felújitàst, festést szeretnék
- Mátraterenye
- 2 szakember válaszolt
Egy ajtóról lenne szó egy faajtóról és annak a felújításáról. Kérem csak telefonon keressenek.
- 8000, Szfvár
- 1 szakember válaszolt
Családi ház utcára néző ablaka 120x150-s hőszigetelt külső üvege keresztbe elrepedt a hétfői viharban. A biztosító felé számla szükséges.
- 1137, Budapest
- 0 szakember válaszolt
Dekorfóliás ajtónál az ajtókeret le lett rúgva, és lepattogzott egy darab
- 1188, Budapest
- 3 szakember válaszolt
Palást csere, gurtni csere, dobozt csere amiben a gurtni van 2 terasz ablakra
- 3551, Ónod
- 0 szakember válaszolt
Kültéri acéllemez ajtó zsanér beállítását kérném. Az ajtó bszorul, nem záródik. 2 db ajtó szorul javításra
- 4026, Debrecen
- 9 szakember válaszolt
Abcsere utáni utómunka, keretk körül, kivül belül, panel lakásban.
- 9024, Déry Tibor u., Győr
- 3 szakember válaszolt
Egy panel lakás üveges konyha ajtaját szeretnèm újra festetni illetve szeretnèm ha az üvegek kikerülnènek belőle és valahogyan egy teli ajtó lenne a vègeredmèny. Pár centit az aljából is kellene levágni, mert jelenleg a burkolat miatt hosszabb a kelletènèl. Mindez Győrben lenne