Fotó, videó, audió eszközök
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 155961
- A feladat létrehozva: 16 júl. 11:23-kor
- Frissítve: 10 hónapja
Feladat létrehozója

- szele*****@f*******.**Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
Ár-irányelveink
Hegyeshalmon a folyamatos búgás hangszóró vagy audió eszköz hibája esetén a javítás munkadíja általában 10 000–25 000 forint között mozog. Az ár attól függ, milyen komplex a hiba: egyszerűbb hibák, mint a kábelszakadás vagy csatlakozó probléma, olcsóbbak, míg az eszköz belső alkatrészeinek cseréje vagy javítása drágább lehet. Átlagosan 1 órát vesz igénybe a hiba feltárása és javítása. Ha például egy hangszóró javításáról van szó, akkor az egész munkadíj az adott eszközre vonatkozik, tehát az ár 10 000–25 000 forint körül alakul. Ha több eszköz vagy hosszabb idő szükséges, az ár emelkedhet. Így a munkadíj nagysága a probléma súlyosságától és az eszköz típusától függően változik, de általában egy órás szervizelésnél ez a tartomány érvényes.
További feladatok ebben a kategóriában
- 6726, Szeged
- 4 szakember válaszolt
Sennheiser fejhallgató párnájának borítását kell cserélni mindkét oldalon.
- 1125, Budapest
- 0 szakember válaszolt
NAD T748 erősítő nem kapcsol be. Standby üzemmódban van. on/off gomb nem reagál
- 3530, Miskolc
- 0 szakember válaszolt
FinePix A800 fényképezőgép, a zoomolója megakadt.
- 5000, Szolnok
- 0 szakember válaszolt
Gitár erősítő rendberakás (működik csak egy pár dolog hiányos)
- 6000, Kecskemét
- 0 szakember válaszolt
Panasonic DMC-FT1 lumix. Minden rendben, csak nem működik a képernyő, mintha nem kapna feszültséget.
- 6000, Kecskemét
- 0 szakember válaszolt
Panasonic DMC-FT1 lumix. Minden rendben, csak nem működik a képernyő, mintha nem kapna feszültséget.
- 2463, Tordas
- 0 szakember válaszolt
Lemez lejátszót szeretnék javítani, magát a szalagot helyre tenni meg a tűt a lemezlejátszón. Kérem csak telefonon keressenek.
- 2463, Tordas
- 0 szakember válaszolt
egy régi philips type FP320/00G tipusu lemezjatszo szerelese es toronyhoz csatlakoztatasa, mivel az atszallitas utan nem tudtam osszerakni
- 2483, Gárdony
- 0 szakember válaszolt
Akai AP-Q50 lemezjátszó a tű vadonatúj benne de nem szól tisztán a magas hangok torzak
- 1158, Budapest
- 0 szakember válaszolt
Canon EOS 70D módválasztó tárcsa csere. A gumi megnyúlt, a borítólemez megvan, de lejár
- Miskolc
- 0 szakember válaszolt
Fényképezőgép javítás, ez egy használt gép és hibája van meg kellene javítani. Kérem csak telefonon keressenek.

