Egyéb
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 156041
- A feladat létrehozva: 16 júl. 18:03-kor
- Frissítve: 2 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 30 970 ** **Nem ellenőrzött
- rakosi******@g****.***Nem ellenőrzött
1 szakember válaszolt

- (3 értékelés)
- Egyedi megállapodás
Ár-irányelveink
Balatonszárszón az autó akkumulátor cseréje általában 10 000–18 000 forint között mozog munkadíjként. A Kia Soul akkumulátor cseréje nem bonyolult feladat, általában 30-60 percet vesz igénybe, függően a szerelő tapasztalatától és a műhely felszereltségétől. Az ár attól is függ, hogy helyszíni szerelésről vagy műhelyben történő munkáról van-e szó, illetve hogy szükséges-e az akkumulátor kioldásához extra eszköz vagy biztonsági lépés. Ha például csak az akkumulátor leszerelése és beszerelése a feladat, az ára inkább a 10 000 forint körül van, de ha be kell kapcsolni a műszerfalat, ellenőrizni az elektromos rendszert, illetve a régi akkumulátor elszállítását is vállalják, akkor a díj közelebb kerülhet a 18 000 forinthoz. Egy darab akkumulátor cseréje esetén tehát ez az összeg várható, és az időigénye miatt érdemes előre időpontot egyeztetni.
További feladatok ebben a kategóriában
- 9144, Kóny
- 0 szakember válaszolt
Van egy kínai android fejegységem (mt8163), de a beszerelés után nem jött hang. Autó H Astra (kabelköteg, és canbus adapter is adott) Minden profil beállítás kipróbálva, eredeti gyári rádióval továbbra is van hang.
- 3551, Ónod
- 0 szakember válaszolt
Vezérlés volt rajta cserélve februárban! Azóta hol be indul hol nem! Még menetközben is meg áll ha kicsi a fordulat! Már megnézetem számtalan szerelővel de senki nem tudja mi lehet a probléma! Néha kint van a chek lámpa de el alszik uttána csak találgatnak
- 3528, Miskolc
- 0 szakember válaszolt
Vezetőülés ülő részének bal oldala kb. szűk arasznyi részen elszakadt, varrás mentén
- 9200, Mosonmagyaróvár
- 1 szakember válaszolt
Egy 2006-os Honda Jazz motorjának harmadik blokkja elszállt. A szerelők szerint nem érdemes, de azért mégis érdeklődnék motorfelújítás felöl.
- 3434, Mályi
- 0 szakember válaszolt
BMW I3 94 Ah autóm, sajnos nem indul, az ajtót manuálisan ki tudom nyitni. De az autó beszálláskor nem indul el a start/stop gombbal ( kulcsot a kormány oldalához tartva).
- 5000, Szolnok
- 0 szakember válaszolt
VW EOS jobb első fényszórómosó sapka kiesett (utóbbi időben a motor minimálisan a kelleténél jobban visszahúzta)
- 8451, Ajka
- 0 szakember válaszolt
Ford Ranger 2017 évjárat vezető oldalon nyílott ki a légzsák láb és a kormány részen
- 7985, Nagydobsza
- 0 szakember válaszolt
Mercedes-Benz E 350 CDI - Karosszéria javítás -szervomotor csere -honosítás