Generálkivitelező
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 157532
- A feladat létrehozva: 25 júl. 11:48-kor
- Frissítve: 2 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 50 125 ** **Ellenőrzött
- szilvi*******@g****.***Nem ellenőrzött
- Csak telefonos kommunikáció

- (5 értékelés)
- 10 000 000 Ft

- (8 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- Egyedi megállapodás

- (1 értékelést)
- 100 Ft/szolg.

- 50 000 Ft

- Egyedi megállapodás

- (4 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- Egyedi megállapodás

- Egyedi megállapodás

- 10 000 Ft

- Egyedi megállapodás

- Egyedi megállapodás

- Egyedi megállapodás

- 1 Ft/szolg.

- 10 000 000 Ft/szolg.

- 10 000 000 Ft

- (1 értékelést)
- Egyedi megállapodás

- 100 Ft
Ár-irányelveink
Sülysápon egy legalább 50 négyzetméteres szigetelés teljes telepítése generálkivitelezői munkaként körülbelül 4500-7000 forint/m² áron mozoghat. Ez azt jelenti, hogy az egész munka ára 225 000 és 350 000 forint között várható, anyagköltség nélkül. Az ár függ a szigetelés típusától, a felület előkészítettségétől, valamint a munkavégzés bonyolultságától. Átlagosan egy 50 nm-es szigetelés felrakása 1-2 munkanapot vesz igénybe, a szakemberek számától és a helyszín adottságaitól függően. Ha a felület egyenetlen vagy nehezen hozzáférhető, az növelheti a költségeket. Az ár tartalmazza a munkadíjat, az anyagok beépítésének munkáját, de nem foglalja magában a szigetelőanyag árát. Ez az árkategória Sülysáp környékén jellemző, nagyobb városokban vagy nehezebb körülmények között eltérhet.
További feladatok ebben a kategóriában
- 3377, Szihalom
- 21 szakember válaszolt
30 négyzetméteres, állandó lakhatásra alkalmas házat szeretnék a fiam kertjébe. Egyedülélő idős hölgy vagyok.
- 8100, Várpalota
- 16 szakember válaszolt
53 m2 lakásfelújítás, fürdőszoba teljes átalakítás, kisebb szoba teljes felújítás, fűtés 3 db radiátor csere, laminált padló csere, faburkolat bontás - helyette teljes felújítás.
- 7661, Kátoly
- 10 szakember válaszolt
Egy telken áll egy régi vályogház. Szerintem bontani kellene nem felújítani. De nem értek hozzá. A másik pedig az, ha a ház menthető jó lenne ha ki lenne bővítve mert most két szoba és egy konyhából áll.
- 7133, Fadd
- 3 szakember válaszolt
4évszakos, 2szoba, konyha+nappali, fürdő-WC,padló fűtés,a beltéri makaróni fa hatás,led világítás. Tömören ennyi kb 60nm²
- 8200, Veszprém
- 10 szakember válaszolt
Fürdő wc járólap csempe mosdó kád csere gipszkartonozás járólapozás festés villanyszerelés belső nyílászárók cseréje 62m2 1+2fél panel liftes
- 1112, Budapest
- 8 szakember válaszolt
Akril kad belos oldalso reszen ~3 x3 cm-es tores