ID 157730

Kőműves szolgáltatások

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Költségkeret 200 000 Ft
  • 9163, Fehértó

Feladat információi

Felújítandó bubos kemence nyitott kemenyel

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 157730
  • A feladat létrehozva: 26 júl. 23:48-kor
  • Frissítve: egy hónapja

Feladat létrehozója

Sólyom Éva Adél
  • +36 30 600 ** **
    Nem ellenőrzött
  • solyom*******@g****.***
    Nem ellenőrzött

2 szakember válaszolt

Tibor
  • 4.4(5 értékelés)
  • 200 000 Ft
Tamás
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás

Ár-irányelveink

Fehértón egy bubos kemence nyitott kéményének felújítása kőműves munkával általában 80 000 és 150 000 forint között mozoghat. Az ár függ a kémény állapotától, a szükséges javítások mértékétől és a munka bonyolultságától. Átlagosan egy ilyen felújítás 1-2 napot vesz igénybe. Ha a kémény mérete például 1,5 méter magas és 0,5 méter széles, akkor a teljes munkadíj 80-150 ezer forint lehet, ami kb. 53 000-100 000 forint/m² árnak felel meg. Ha kisebb vagy nagyobb a kémény, a költség arányosan változik. A felújítás során a kőműves eltávolítja a sérült részeket, kijavítja a repedéseket, és megfelelően lezárja a kéményt. Ez a munkafolyamat biztosítja a kemence biztonságos és hatékony működését. Az árak Fehértón mérsékeltek, nagyvárosokban magasabbak lehetnek.

További feladatok ebben a kategóriában

Aláfalazás
  • 5310, Közraktár u., Kisújszállás
  • 20 szakember válaszolt

Régi tipusú vályog ház utólagos aláfalazására lenne szükség, kb 10 méteren.

Könnyű szerkezetes személygépkocsi garázs beton alap alkészítése.
  • 1152, Budapest
  • 17 szakember válaszolt

6x4m alap betonlemez 10cm vastagságban, makroszál erősítéssel készüljön. A terület L alakban meglévő tégla falakkal határolt. A másik hosszanti oldalon 2x6m-es magas téglafal építése szükséges a helyszínen található téglából. Árajánlatot kérnék a fenti munkákra. Köszönöm!

Kőműves szolgáltatások
  • 8600, Siófok
  • 6 szakember válaszolt

cserépkályha bontás és újjáépítés

Ablak feletti áthidaló beépítése, felé falazás, másik ablaknál parapet magasság megnövelése ytong téglával
  • 2700, 24, Összekötő út, Cegléd
  • 5 szakember válaszolt

Szép napot! Profi kőművest keresnék aki gerébtokos ablakom feletti részt ahol a redőnytok van be tudja falazni illetve későbbiekben új nyílászáró kerül be ezért áthidaló beépítése is szükséges, ez 2db ablaknyílásnál kéne elvégezni. Ezen kívül egy ablaknál a parapet magasságot kéne megnövelni 17 centivel. Telefonon konzultáljunk.

Térkő szegély egyenesre vágása + pótlás
  • Veszprém
  • 9 szakember válaszolt

Térkő szegély egyenesre vágása + pótlás a patkáig. Egyszerű, gyors munka. Szükség van betonfűrészre. Helyszín: Veszprem megye Kezdes: Akar jovo heten

Támfaljavítás
  • Érd
  • 21 szakember válaszolt

Házamban a támfalat kellene javítani, megerősíteni. Kérem csak telefonon keressenek.

Támfaljavítás
  • Érd
  • 11 szakember válaszolt

Házamban a támfalat kellene javítani, megerősíteni. Kérem csak telefonon keressenek.

Kőműves szolgáltatások
  • 3526, Miskolc
  • 3 szakember válaszolt

Kb. 8 éve bontott anyagból épített, keveset használt cserépkályha tisztitása, samottozása, szükség esetén átrakása

320 nm térkő lerakására szeretnék kérni árajánlatot.
  • 3324, Felsőtárkány
  • 1 szakember válaszolt

320 nm térkő lerakására keresek szakembert. Lehetőleg olyat, aki napokon belül eltudná kezdeni, nem pedig csak ígérget. A térkő, illetve a szegélykő, az alap minden adott, csak maga a térkövet illetve a szegélykövet kellene lerakni. Erre szeretnék kérni árajánlatot. A döntésem teljes mértékben a bemutatott vagy elküldött referencia munkák alapján fogom meghozni.

Fal vakolás
  • 14 szakember válaszolt

Kb. 12 m² pincefal vakolása

Kőműves szolgáltatások
  • 2083, Solymár
  • 18 szakember válaszolt

19folyóméteren átlagosan 1 méteres magasságig Leier Rézsűkőből támfal kellene ( amibe később növények ültethetők

Kőműves szolgáltatások
  • 3060, Pásztó
  • 7 szakember válaszolt

Kerti konyhát ,kemence grillező és egy füstölővel szeretnék építetni.