Jogi tanácsadás
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat hamarosan lezárul
- Hátralévő idő: 1 nap
A feladat részletei
- 158075
- A feladat létrehozva: 28 júl. 19:47-kor
- Frissítve: egy hónapja
Feladat létrehozója

- fanni.*******@g****.***Nem ellenőrzött
Ár-irányelveink
Gyálon az önkormányzati bérlemény bérbeadásához kapcsolódó jogi tanácsadás ára általában 30 000–60 000 forint között mozog óránként. A pontos költség attól függ, hogy mennyire összetett az ügy, szükséges-e szerződéskészítés, tárgyalások lebonyolítása vagy esetleges jogi viták kezelése. Ha például egy egyszerű bérleti szerződés megírásáról van szó, az átlagos munkaidő 2-3 óra, így az összköltség 60 000–180 000 forint lehet. Ha komplexebb ügyintézésre, például több tárgyalásra vagy jogi problémák megoldására kerül sor, az idő és így az ár is nőhet. Általában a szolgáltatók óradíjat számítanak fel, de előfordulhat fix díjas megállapodás is, főleg ha egy adott bérleti szerződés teljes körű elkészítése a feladat. Az időtartam 2-6 óra között változhat, az ügy bonyolultságától függően.
További feladatok ebben a kategóriában
- 4355, Nagyecsed
- 1 szakember válaszolt
Csalás áldozata lettem! Lakást szerettem volna vásárolni de viszont egyenlöre mondta az elado ugy tudjunk megoldani mig a fia a tulajdonos haza erkezik mert nyaralni van és az apja járt el. Elvette a 2 miliot de nem adott semilyen papirt hogy a fia meghatalmazta csak egy egyszerü elismerveny papirt toltott ki tudatlan voltam ebbe mivel elsö lakást vásároltam hogy a családomnak legyen helye .köszönöm segitségét vissza jelzését elöre is!
- 4400, Nyíregyháza
- 0 szakember válaszolt
Válni szeretnénk közösmegegyezéssel.Közös vagyonnal nem rendelkezünk.Egy 14 éves gyermekünk van.Elhelyezésével,láthatással,tartásdíjról megegyeztünk.
- 2840, Oroszlány
- 0 szakember válaszolt
Papíron nős vagyok de már 15-éve külön élünk. Állandó lakcímem az ő háza de van külön tartozkodási bejelentett lakcímem iss
- 2431, Perkáta
- 1 szakember válaszolt
Válni szeretnék a férjemtől. Van két gyermekünk, 6 és 3 évesek. Egy közös ingatlannal rendelkezünk, amit 2021-ben vettünk, babaváró hitel illetve falusi csok segítségével.
- 7212, 15, Kossuth u., Kocsola
- 0 szakember válaszolt
Az öröklöt részemet szeretném eladni
- 1221, Budapest
- 0 szakember válaszolt
16m2-es üzlet 2 éves határozott idejű bérleti szerződés megkötése, kiköltözési nyilatkozattal.