ID 158681

Porszívók, légtisztítók

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • 4485, Nagyhalász

Feladat információi

Nem lehet bekapcsolni a porszívót

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 158681
  • A feladat létrehozva: 01 aug. 05:07-kor
  • Frissítve: 2 hónapja

Feladat létrehozója

Mónika
  • b.mo****@f*******.**
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció

Ár-irányelveink

Nagyhalászon egy porszívó bekapcsolási hibájának javítása általában 8 000–15 000 forint között mozoghat. Az ár attól függ, hogy a hiba egyszerű elektromos probléma-e, például kapcsolócsere, vagy bonyolultabb, például motorhibás javítás. Átlagosan egy ilyen javítás 1–2 órát vesz igénybe. Ha csak a kapcsolót kell cserélni, az ára 8 000–10 000 forint körül van, míg a motor vagy más belső alkatrész cseréje, javítása 12 000–15 000 forintba kerülhet. Mivel nincs anyagköltséget számolunk, az ár kizárólag a munkadíjra vonatkozik. A pontos ár az adott porszívó típusától és a hiba mértékétől függ. Nagyhalászon a szakemberek díjai általában valamivel kedvezőbbek, mint a budapesti árak, így ez az összeg reális kiindulópont lehet.

További feladatok ebben a kategóriában

Porszívók, légtisztítók
  • 1214, Budapest
  • 1 szakember válaszolt

Electrolux powerforce porzsákos porszívó nem indul el amikor bekapcsolom. Előtte az utolsó használatnál semmilyen problémája nem volt. Cseréltem porzsakot is, de ugyanúgy semmi. Illetve egyszer egy pillanatra mintha beindult volna, de utána semmi.

Porszívók, légtisztítók
  • 1056, Budapest
  • 0 szakember válaszolt

Xiaomi robot porszívóm nem indul nem tölt ha dokkolóra rakom elindul egy pillanatra és egyből megáll

Porszívók, légtisztítók
  • 2120, Dunakeszi
  • 1 szakember válaszolt

nem működik a porszívó, nem szív.

Porszívó javítás
  • 2300, Ráckeve
  • 1 szakember válaszolt

Porszívó javításra van szükség. Kérem csak telefonon keressenek.

Porszívójavítás
  • Balatonfüred
  • 0 szakember válaszolt

Szeretnék egy porszívót javíttatni, egy nyeles morzsaporszívóm van, szétszedtem a fejét és most zörög nagyon. Kérem csak telefonon keressenek.

Porszívó javítása
  • 1111, Budapest
  • 0 szakember válaszolt

Roventa porszívót szeretnék javítani, a porszívó nem szív tehát ezért szeretnék egy szervizet keresni ahol esetleg meg tudom csináltatni. Kérem csak telefonon keressenek.

Porszívók, légtisztítók
  • 4030, Debrecen
  • 0 szakember válaszolt

Dyson porszívó javítása

Porszívók, légtisztítók
  • 5000, Szolnok
  • 0 szakember válaszolt

Speedylux porszívó feje romlott el, nem szív, nem világít.

Párologtató javítása
  • 1111, Budapest
  • 0 szakember válaszolt

Van egy Citromicina vezérlő panel javítása lehetne esedékes valamiért nem kapcsol ki a belső keringetési ventilátorom. Kérem csak telefonon keressenek.

Porszívó javítás
  • Zalaegerszeg
  • 0 szakember válaszolt

Európa Lapido Classic porszívóm és ahol hiányzik egy gumi valahogy kiesett használat közben. Kérem csak telefonon keressenek.

Porszívószerelő
  • Szeged
  • 0 szakember válaszolt

Egy porszívó szerelőt keresnék, egy vezeték nélküli porszívóról van szó ami szívni szív csak hogy mondjam a műanyag része ami körbe van az eltört. Kérem csak telefonon keressenek.

porszívójavítás
  • 1081, Budapest
  • 0 szakember válaszolt

Porszívójavításra keresek szakembert. Kérem csak telefonon keressenek.