ID 159024

Alapozás és betonozás

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • 2642, Nógrád

Feladat információi

A feladat egy lengyel gyártmányú 3x4 méteres garázs beton alapjának elkészítése lenne. A betonnak nagyobbnak kell lennie a garázs méreténél, így 20 négyzetméterrel kalkuláltunk. A kivitelezés során szüksége lenne valószínűleg az alap előkészítésére ( földmunka ) is. A beton a gyártó javaslata alapján:Vastagsága min 15cm, vasolt, vagy beton sávalap. Az olcsó és jó megoldást keresném.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 159024
  • A feladat létrehozva: 03 aug. 11:06-kor
  • Frissítve: egy hónapja

Feladat létrehozója

Magdolna
  • magdoln********@g****.***
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció

15 szakember válaszolt

Tibor
  • 4.4(5 értékelés)
  • 2 500 000 Ft

Ár-irányelveink

Nógrád megyében egy 20 m²-es, 15 cm vastag vasalt beton sávalap elkészítése alapozással együtt általában 400 000–600 000 forint között mozoghat. Ez az ár a földmunka előkészítését is tartalmazza, ami a talajviszonyoktól függően változhat. Átlagosan a földmunka 1-2 napot vesz igénybe, a betonozás pedig szintén 1 nap alatt elkészül. Egy négyzetméterre vetítve ez nagyjából 20 000–30 000 forintot jelent. Az ár eltérhet attól függően, hogy mennyire kell mélyen vagy nehéz talajon dolgozni, illetve milyen vasalási megoldást alkalmaznak. Ha egyszerű sávalapra van szükség, és nem kell túl bonyolult földmunka, akkor az ár a lista alsó részén várható. Érdemes több helyi kivitelezőtől árajánlatot kérni, mert a munka jellegétől és a cég tapasztalatától függően az árak változhatnak.

További feladatok ebben a kategóriában

Alapozás és betonozás
  • 9176, Mecsér
  • 5 szakember válaszolt

100 nm es házat szeretnénk építeni

Alapozás és betonozás
  • 2364, Ócsa
  • 28 szakember válaszolt

170nm felület.

Alapozás és betonozás
  • 9621, Ölbő
  • 9 szakember válaszolt

80 m2 aljzatbeton

Alapozás és betonozás
  • 6500, Baja
  • 3 szakember válaszolt

Csapos emelő alapbetonozas 1,5m x 4 m x 30cm c20/25

Alapozás és betonozás
  • 8441, Márkó
  • 7 szakember válaszolt

Frissen betonozott terasz jó felülettel rendelkezik, 0-16-os sóder betonból

Alapozás és betonozás
  • 7400, Zselickislak
  • 4 szakember válaszolt

96 nm esztrich betonozás kívitelezése amiből 23 nm emeleten van . 04-es kavics és cement mennyisége a helyszínen, a kivitelezőnek a vegyszerek hozáadását kell megoldani és az esztrich beton elkészítését szakszerűen. Helyszín Kaposvár.

Alapozás és betonozás
  • 6440, Jánoshalma
  • 9 szakember válaszolt

Be kell önteni egy 25nm es szobába a betont az anlakon

Alapozás és betonozás
  • 2755, Kocsér
  • 10 szakember válaszolt

Üdv! Vályog ház alap megerősítése, két sarok kezdődő süllyedése miatt. A falvastagság kb 60 cm, a két saroknál, amelyekről szó van (egymás melletti sarkok, kb 6 méterre egymástól), kb 80 cm-re ívelnek a repedések. Alföld közepén van a ház, egy kicsi dombon áll (kb. a többi házhoz képest 1,5-2 méteres a domb, nem vizesedik a ház, legalábbis semmi sem látszik ebből). Egyelőre csak érdeklődnék az árról és az időbeni kérdésekről! Köszönöm előre is! Boldog Ildikó

Alapozás és betonozás
  • 2230, Gyömrő
  • 9 szakember válaszolt

Lako pince aljzat beton

Alapozás és betonozás
  • 1118, Budapest
  • 19 szakember válaszolt

2.2x2.2 faház alap betonozas

Estrich betonozás
  • 7150, Bonyhád
  • 3 szakember válaszolt

50nm estrich betonozás kb 6cm magasan, anyaggal+munkadíjjal szál erősítéssel együt Ajánlatokat referencia képekkel cég névvel emailben kérek. *********123@*****.*** Köszönöm.

Hazon belul alapozas, betonozas.
  • 2072, Zsámbék
  • 6 szakember válaszolt

Egy 85nm-es csaladi haz aljzatanak vizszigetelesere lenne szuksegunk helyes retegrend mellett, ami alatt a szerelobetontol az aljzatbetonig a viz- es hoszigetelesen at minden is ertendo. Erre szeretnenk egy kivitelezot aki ezeket a munkalatokat az elkovetkezo 1-2-3 hetben el tudna kezdeni. Arajanlatokat EMAIL-ben (***.**********@*******.***) varnank, anyagkoltseg+munkadij felosztasban.