Motor, sebességváltó diagnosztikája és javítása
Feladat információi
Paraméterek
További feladatok
Fizetési módok
A feladat részletei
- 159961
- A feladat létrehozva: 08 aug. 13:41-kor
- Frissítve: 2 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 70 512 ** **Ellenőrzött
- peter.k********@g****.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
Ár-irányelveink
Dunaalmáson a motor és sebességváltó diagnosztika ára általában 15 000–30 000 forint között mozog, a diagnosztika komplexitásától és a műhelytől függően. Egy átfogó vezérműlánc-állapot felmérés, amely magában foglalhat hangdiagnosztikát, műszeres vizsgálatot és szoftveres ellenőrzést, általában 20 000–25 000 forintba kerül. Ez az ár csak a munkadíjat tartalmazza, az esetleges javítások vagy alkatrészek külön költséget jelentenek. Ha a lánc állapota nem súlyos, akkor előzetes megelőző lépések, mint szoftverfrissítés vagy kisebb beállítások, jellemzően nem drágák, 5 000–10 000 forint körül alakulhatnak. A vizsgálat átlagosan 1-2 órát vesz igénybe. Hidegindításkor jelentkező lánccsörgés esetén érdemes szakértői véleményt kérni, mert a lánc idő előtti nyúlása később komolyabb javítást igényelhet, jelentősen növelve a költségeket.
További feladatok ebben a kategóriában
- 3016, Boldog
- 0 szakember válaszolt
Ford S-max TDCI 2.0 diesel 2006 QXWA, MMT6 váltóban lóg a féltengely mindkét oldalon. A féltengelyek cseréje megtörtént. Irányváltáskor, előre-hátra, kottyanó hang jön a difiből, a féltengely lógás miatt. Menet közben nincs zúgó hangja,
- 5948, Kaszaper
- 0 szakember válaszolt
Lyukas a váltó nincs olajas és ki ment belőle a 6. Ik sebesség
- 4535, Nyíribrony
- 0 szakember válaszolt
Futómű beállítás
- 8624, Balatonszárszó
- 1 szakember válaszolt
Nincs szikra .
- 3500, Miskolc
- 0 szakember válaszolt
Üdvözlöm. Egy Vw crafter 2018 2.0 tdi váltójával van probléma. A vàltò tökéletesen működött, der lekoptatta a féltengejről és a vàltòbòl is a bordàkat. A vàltó ki van szerelve.
- 3200, Gyöngyös
- 0 szakember válaszolt
Egy Audi A3 sportback E-Tron 2015 Hibrid benzin 1.4 tfsi s-tronic váltó hibát dob nyomásesés problémát úgy tudom már esedékes az olajcsere, de kicsit üt váltásnál is tehát lehet hogy mechatronika problémás.
- 2800, Tatabánya
- 0 szakember válaszolt
Bmw e46 316i n46b18a automata váltó olajcsere ár
- 2 szakember válaszolt
Lenne nekem egy c opel corsam 2004-es évjáratú és kidobott a műszerfalon egy F betűt és nem indul az autó. Hibakódként pedig a p1607et hozza ami kuplunghibát jelez.
- 4434, Kálmánháza
- 0 szakember válaszolt
Lenne egy 2004-es évjáratú opel c corsa easytronic váltóval felszerelve. A műszerfalon megjelenik egy F betű és nem indul az autó.
- 3433, Nyékládháza
- 0 szakember válaszolt
Ford Mondeo 2008 2.0tdci aisin automata váltó olaj csere
- 0 szakember válaszolt
Ford Mondeo 2008 aisin automata váltó olaj cserére keresek szakembert.Ha lehet Borsod megyében