ID 160509

Építkezés és felújítás

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • 1052, Budapest

Feladat információi

vzfugfvzul

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat hamarosan lezárul

  • Hátralévő idő: 10 nap

A feladat részletei

  • 160509
  • A feladat létrehozva: 12 aug. 05:57-kor
  • Frissítve: 4 napja

Feladat létrehozója

bnuioénh
  • +36 20 000 ** **
    Nem ellenőrzött
  • b**@g*****.**
    Nem ellenőrzött

Ár-irányelveink

A "vzfugfvzul" feladat pontos jelentése nem tisztázott, de építkezési vagy felújítási munkának tűnik Budapesten. Az építőipari munkák ára Budapesten átlagosan 5000–12000 forint között mozog négyzetméterenként, a munka összetettségétől és időtartamától függően. Ha például ez egy burkolási vagy vakolási munka, akkor négyzetméterenként 6000–9000 forint a jellemző ár. Egy kisebb, egyszerűbb feladat akár 2-3 nap alatt elvégezhető, míg bonyolultabb, speciális munkák akár egy hétig is eltarthatnak. Ha a munkaterület nagysága ismert, például 10 m², akkor a teljes munka díja 60 000–90 000 forint között várható. A pontos ár függ a munka jellegétől, szükséges szaktudástól, valamint a kivitelező tapasztalatától. A munkaidő és a nehézség befolyásolja a végső költséget, ezért érdemes részletes árajánlatot kérni.

További feladatok ebben a kategóriában

Építkezés és felújítás
  • 1052, Budapest
  • 0 szakember válaszolt

nuiné

Vizbekotes
  • 1 szakember válaszolt

Csörög községben, új vizbekötésre van szükségem. Olyan szakembert keresek aki papirmunkával együtt meg tudja csinálni, nem házba kell bekötni, egy üres telken van szüksége víz órára aknával, órával.

Seged munka
  • 5321, 12, Lázár Vilmos u., Kunmadaras
  • 1 szakember válaszolt

Bontás , épités bármi ami segéd munka

Csarnok építésre kérek ajánlatot
  • 1154, Gábor Áron u., Budapest
  • 12 szakember válaszolt

Szeretnék árajánlatot kérni a mellékelt dokumentumban szereplő könnyűszerkezetes csarnoképítmény kivitelezésére. A projekt helyszíne: Budapest XV. kerület Tervezett méret: 18 x 13 méter (kb. 230 m²) Szabad belmagasság: 8 méter Tető dőlésszöge: 30°

Építkezés és felújítás
  • 1164, Budapest
  • 18 szakember válaszolt

Szigetelt és festéshez előkészített kétszintes családi ház külső lefestése (Hálózás és simítóglettelés nem kell). A felület 215 nm, állványozás szükséges lesz, három oldal körüljárható, a negyedik oldal kapcsolódik egy másik házrészhez. A festés kétszínű lenne (alul sötétebb, felette világosabb szín). Esedékesség: augusztus második fele - szeptember vége között. Kérem, hogy csak ellenőrizhető referenciával rendelkező, legalább indikatív árajánlatot adó szakemberek jelentkezzenek!

Építkezés és felújítás
  • 1215, Budapest
  • 10 szakember válaszolt

Erkély felújítás, 4-ik emelet ( panel 10 emeletes házban). Lakatosmunkát, tartó szerkezet alsó részének cseréje rozsdásodás miatt, csiszolás, felületkezelés, festés, üveg csere nem átlátszó polikarbonátra. Esetleg a padló burkolása is...

műfű
  • 0 szakember válaszolt

Abasáron keresek megbízható szakembert műfű telepítéséhez, kb. 70 m² területre. Feladatok: 8 m³ murva vagy zúzott kő elterítése és tömörítése (az alap már ki van ásva, csak be kell dolgozni az anyagot) Geotextília fektetése Fontos: A műfüvet NEM kell lerakni, csak az alapot előkészíteni hozzá Teljes keret: max. 200.000 Ft, anyaggal és munkadíjjal együtt Megfelelő vízelvezetés és tömörítés biztosítása elvárás Tömörítőgép megléte vagy hozható legyen Kérem, csak olyan szakemberek jelentkezzenek, akik bele tudnak férni a megadott költségkeretbe, és megbízható munkát végeznek.

Építkezés és felújítás
  • 1044, Budapest
  • 19 szakember válaszolt

Erkély felújítás, korlát, alapzat kicserélés, esetleg üvegcsere olyanra, amit nem átlátszó, de ez nem szükséges. Személyes találkozásra, helyszíni felmérésre nyitott vagyok.

Építkezés és felújítás
  • 2500, Esztergom
  • 13 szakember válaszolt

Erkély korlát cseréje

Fürdőszoba felújítás
  • 1139, Röppentyű köz, Budapest
  • 35 szakember válaszolt

Panelben fürdőszoba és wc felújítás: kád kivétele, zuhanyzó építése(!!), újracsempézés és WC csere.

Építkezés és felújítás
  • 4002, Debrecen
  • 14 szakember válaszolt

5,40-es magasság

Vasbeton szerelésre keresünk vállalkozókat lakópark építkezésre
  • 5465, Cserkeszőlő
  • 4 szakember válaszolt

Vasbeton pillérek, gerendák, lépcsőház monolitbeton falak késztésére keresünk szakembereket