ID 160736

Karosszériajavítás

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Költségkeret 80 000 Ft
  • 1098, Budapest

Feladat információi

Ford Fiesta 2009 - es 1,4 dízel autó, lökhárítója sérült, elem helyéről való kipattanása, festék lejövetele különböző helyeken, alsó ködlámpa törése (nincs rajta horpadás) illetve plusszban érdekelne egy árajánlat a gumi centírozására, illetve első lámpa cseréjére is, viszont most a lökhárító az elsődleges.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 160736
  • A feladat létrehozva: 13 aug. 08:16-kor
  • Frissítve: 3 hónapja

Feladat létrehozója

Viktória
  • +36 30 379 ** **
    Ellenőrzött
  • viktori*******@g****.***
    Ellenőrzött
  • Telefonon és chaten is lehet kommunikálni

Ár-irányelveink

Egy 2009-es Ford Fiesta 1,4 dízel lökhárító javítása Budapesten általában 40 000–70 000 Ft között mozog, ez függ a sérülés mértékétől és a festés szükségességétől. A lökhárító elem visszarakása és festése egyben történik, a festék eltávolításával együtt. Egyetlen lökhárító javítása így körülbelül 50 000–70 000 Ft-ba kerülhet. Az alsó ködlámpa törése miatt cseréje további 10 000–15 000 Ft, mivel nincs horpadás, csak a lámpa cseréje szükséges. A gumi centírozás ára Budapesten általában 5 000–8 000 Ft, ami egy darab kerékre vonatkozik. Az első lámpa cseréje szintén 15 000–25 000 Ft körül van, attól függően, hogy milyen típusú lámpáról van szó és mennyire bonyolult a szerelés. A lökhárító javítása 2-3 munkanapot vesz igénybe, a többi munka 1 nap alatt elvégezhető. Így összességében a teljes javítás és cserék 70 000–110 000 Ft között várható.

További feladatok ebben a kategóriában

Karosszériajavítás
  • 6726, Szeged
  • 1 szakember válaszolt

tetőkárpitozás

Lökhárító javítás
  • Kecskemét
  • 0 szakember válaszolt

Lökhárítót kellene javítani. Kérem telefonon keressenek.

Karosszériajavítás
  • 9700, Szombathely
  • 0 szakember válaszolt

Mazda cx7 komplett

Karosszériajavítás
  • 9800, Vasvár
  • 0 szakember válaszolt

Lóg a tetőkárpit

Karosszériajavítás
  • 5000, Szolnok
  • 0 szakember válaszolt

Skoda Fabia sedan tetőkárpit leválás!

Karosszériajavítás
  • 3524, Miskolc
  • 0 szakember válaszolt

Tetőkárpit leszedése és javítása.

Karosszériajavítás
  • 3078, Bátonyterenye
  • 0 szakember válaszolt

Fényezés

Karosszériajavítás
  • 7811, Szalánta
  • 0 szakember válaszolt

Lóg a tető kàrpit és újra kéne ragasztani

Karosszériajavítás
  • 1148, Budapest
  • 1 szakember válaszolt

Clio III 2011 kombi, brake pads change for all wheels and possible break disc change depending on the mm of discs.

Karosszériajavítás
  • 5932, Gádoros
  • 0 szakember válaszolt

BMW E46 tetőkarpit athuzás

Karosszériajavítás
  • 4028, Debrecen
  • 1 szakember válaszolt

Szép Napot Kívánok! Bmw F10 (A89 színkód, Iméperial kék) Első lökhárítóját szeretném fényeztetni. (valószínűleg az egészet kell, de ha csak lehet a horzsolást javítani, az is megfelelő, kb 10 centi szélességű, és 5 centi magas, törve vagy repedve nincs a lökhárító sehol. Előre is köszönöm.

Karosszériajavítás
  • 2800, Tatabánya
  • 1 szakember válaszolt

Toyota avensis lépcsőshátu tetőkárpit csere