Lakás takarítás
Feladat információi
Paraméterek
További feladatok
Fizetési módok
A feladat részletei
- 1611
- A feladat létrehozva: 14 júl. 09:26-kor
- Frissítve: 4 éve
Feladat létrehozója

- +36 30 220 ** **Nem ellenőrzött
- nagyti******@g****.***Nem ellenőrzött
További feladatok ebben a kategóriában
- 7 szakember válaszolt
300 m2 es üres raktárhelyiség kitakarítására keresek 7 fő takarítót akik a felmosást , ablakmosást (5 db ablak) és az oldal falak át dörzsölését megcsinálják. Ezen felül kellene 3 olyan ember aki ért a magas nyomású kezeléséhez. 3 magasnyomású géppel a 300 m2 a plafonon kívül le kell csapatni az egész raktárhelyiséget. A 3 takarítóval dolgozik a 7 fő takarító. 3 napos munka maximum . A munkára mindenki egységesen napi 6 - 7 órában 12.000 Ft. Ajánlatát kérem küldje el , írja bele hol végzett takarítói feladatokat és azt is ha pályakezdő. A munka ****.**.**. én indul, Szerdai napon.
- 0 szakember válaszolt
Építkezés utáni nagy takarítás. Szállodai takarítás. Bármilyen takarítást tudnék vállani. Rendelkezem B kategóriás jogosítvánnyal és saját autóval
- 0 szakember válaszolt
Takarito munkakorben allast keresek tapasztalat van idosekotthonaban iskolaban irodaban dolgoztam mar ezen a teruleten!33 eves vagyok gyermek nincs munkaba azonnal birnek allni!***********
- Budapest, Lámpás u., 1214 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Vállalunk házi takaritást, bevásárló központi vásárlást is, nagy takaritást is meg adott eszközökkel. Busz takaritást is szivesen vállalunk.
- 0 szakember válaszolt
Kisebb lakás ill iroda takarítást vállalok. Hétköznap 5-10 vagy 12-16 h közt. Szombat egész nap
- 0 szakember válaszolt
Pipere illetve lakásfelújítás utáni takarítást vállalok Budapesten.
- Budapest, Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Portörlés,porszívózás,felmosás,mosogatás,fürdőszoba takarítás,ablak pucolás.
- 0 szakember válaszolt
Takarítást vallalok magánházak , lakások több éves gyakorlattal .
- 0 szakember válaszolt
Egyszobas vagy több szobás lakás, iroda takarítás porszivozas, torolgetes. Ablak mosás, stb.

