Zuhanykabin beépítés
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 161139
- A feladat létrehozva: 15 aug. 09:29-kor
- Frissítve: egy hónapja
Feladat létrehozója

- +36 70 457 ** **Ellenőrzött
- Csak telefonos kommunikáció
3 szakember válaszolt

- (8 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (1 értékelést)
- Egyedi megállapodás

- 50 000 Ft/szolg.
Ár-irányelveink
A zuhanykabin beépítés Szombathelyen általában 30 000–50 000 forint között mozog munkadíjként, anyagköltség nélkül. Egy 100-120 cm széles, 2 méter magas kabin esetén az ár inkább a felső határ felé közelít, mivel a méret átlagos, de a pontos illesztés és vízszigetelés időigényes lehet. A munka általában 3-5 órát vesz igénybe, attól függően, mennyire egyszerű vagy bonyolult a helyszín és a kialakítás. Így egy négyzetméterre vetítve, a munkadíj nagyjából 15 000–25 000 forint körül alakul. Az ár függ a szakember tapasztalatától, a helyszín nehézségétől és az esetleges extra munkáktól, például régi kabin bontása vagy faljavítás. Telefonos egyeztetéskor érdemes pontosítani a részleteket, hogy reális árajánlatot lehessen adni.
További feladatok ebben a kategóriában
- 3525, Miskolc
- 3 szakember válaszolt
24kw kondenzacios gazkazan, kb 150l hmv (gaz es elektromos), kondenzviz elvezetes 1,5m szintkulonbseggel 2m tavolsagba, 3 kulon szabalyozhato futokor gepeszete, melybol az egyik, egy ujonnan kialakitando Radiatoros kor 3 db 750w radiatorral es egy torolkouoszaritoval, masik ketto meglevo holeadokkal. Melegviz cirkulacios kor kialakitas
- 7900, Szigetvár
- 3 szakember válaszolt
Zuhanyváltó átengedi a vizet lenyomott állapotban is.
- 1117, Budapest
- 10 szakember válaszolt
A kád zománca a lefolyó mellett lejött, egy kis rozsdásodás is látható, ezt kellene esztétikusan javítani, ha lehet.
- 2458, Kulcs
- 1 szakember válaszolt
Utcáról teljes víz csatorna bekötése telekre
- 9151, Abda
- 5 szakember válaszolt
Régi mosdótál,és faliszekrény leszerelése ,majd az új alsó mosdószekrény a ráültetett mosdótállal bekötése szekrény falra rögzitése,a felsö tükrös szekrény falra szerelése villany bekötése!
- 6723, Szeged
- 1 szakember válaszolt
Egy albèrleti panel lakás szokványos fürdőkád felújítása. A gyerekek bőre minden napi fürdès után ki van pirosodva mert kidörzsöli a firdőkád.
- 6630, Mindszent
- 4 szakember válaszolt
Sima sarokkàdat berakni a kàdbe lelevaràzsolni egy csaptelepet
- 8220, Balatonalmádi
- 1 szakember válaszolt
Zohanykabin ajtóból kijött az üveg.
- 8646, Balatonfenyves
- 3 szakember válaszolt
Ivóvíz bekötès, árokásás, csőfektetès, rákötès ès takarítás lenne a feladat. Fonyódon, beèpítetlen telken 62 mèteres sávban. A talaj normál laza állapotú, semmi èpület vagy szilárd burkolat nincs útban.