ID 161463

Külső, belső vakolás

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • 6000, Kecskemét

Feladat információi

300 m2 oldalfal gépi vakolás kávák nélül.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 161463
  • A feladat létrehozva: 18 aug. 07:21-kor
  • Frissítve: 8 hónapja

Feladat létrehozója

Attila
  • csernu*******@y****.***
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció

1 szakember válaszolt

Richárd
  • 1.4(15 értékelés)
  • 99 Ft

Ár-irányelveink

Kecskeméten a 300 m² oldalfal gépi vakolás kávák nélkül általában 1 800-2 500 Ft/m² között mozoghat a munkadíj. Ez azt jelenti, hogy az egész munka ára körülbelül 540 000-750 000 Ft között várható. Az ár attól függ, mennyire egyenletes a felület, milyen a hozzáférhetőség, illetve milyen a fal állapota. Egy négyzetméter vakolása géppel átlagosan 10-15 percet vesz igénybe, így a teljes 300 m²-es munka nagyjából 50-75 órát jelent. A pontos ár függhet a kivitelező tapasztalatától és a munka volumenétől is, mert nagyobb munkák esetén gyakran kedvezőbb árat adnak. Fontos, hogy az ár csak a munkadíj, az anyagok külön kerülnek számlázásra. Így, ha például csak 1 m²-t szeretnél vakoltatni, az ára 1 800-2 500 Ft között alakulhat.

További feladatok ebben a kategóriában

Külső, belső vakolás
  • 1215, Budapest
  • 25 szakember válaszolt

Egy öt lakásos társas ház hátsó falának a bevakolása. Körülbelül 200 négyzetméter.

Külső, belső vakolás
  • 6050, Lajosmizse
  • 6 szakember válaszolt

Binnenmuren en plafond glad maken (gedeeltelijk stucwerk)

Vakolásra van szükségem
  • 9422, Harka
  • 8 szakember válaszolt

100-130 m2 téglafal vakolása.

Sürgős vakolás, festhető tapéta felhelyezése és festés 103 m2-es lakásban
  • 1095, 29, Mester u., Budapest
  • 23 szakember válaszolt

A falak vakolása (103 m2), festhető tapéta felragasztása és festés. A munka sürgős. Kérem az árajánlatokat.

Külső, belső vakolás
  • 6755, Kübekháza
  • 3 szakember válaszolt

Vályog fal vegyes valyog tégla és vertfal külső újravakolása , kérem írjon árat a ház kübekházán található a külsöfelület kb 200 m2 vannak hibák a falon amit javittatni szeretnék az anyag beszerzést és a hulladék elszállítást is foglalja az áeba kérem

Külső, belső vakolás
  • 8423, Szápár
  • 6 szakember válaszolt

Két szobát és nappalit gondoltam konyha és fürdővel esetleg egy kisebb terasszal

Külső, belső vakolás
  • 2071, Páty
  • 17 szakember válaszolt

cca. 100 m2

Rönkház építésre árajánlatot kérek
  • Zalaszentgrót
  • 1 szakember válaszolt

Zalaszentgrót, Hrsz. 14169, jelenleg erdő Beépíthető terület max 138m², ennek max fele= 69m² lehet lakóépület. Melynek maximális magassága 5m lehet. Mivel domboldalon van, drain-rendszeres pincét szeretnénk alapként és arra egy egyszerű faházat. Tervezés+ engedélyeztetés+ kivitelezés Nyitottak vagyunk gerendaházra vagy rönkházra. Öko-készház, Passzívház érdekel.

Külső, belső vakolás
  • 1088, Budapest
  • 26 szakember válaszolt

penészes, beázott plafon a fürdőszobában, jön le a vakolat

Teraszbontás
  • 2351, Alsónémedi
  • 15 szakember válaszolt

Alsónémedin családi ház 2 teraszának vasbeton szerkezetű lebontásáról és konténerbe rakásáról lenne szó. A képen a piros kerettel ellátott részeket szeretnénk lebontatni. A képen látható sittkupac már eltűnt onnan.

Szobafestésre megbízható szakembert keresek
  • 24 szakember válaszolt

Négyzetméter: 15 Épülettípus: Lakás Mikor kell elkezdeni: Ezen a héten Továbbá szeretném: Ingyenes helyszíni állapotfelmérés Részletek: Glettelés is szükséges Erre van szükségem: Mennyezetfestés

Szobafestésre keresek szakembert
  • Budapest
  • 1 szakember válaszolt

450 nm-es családi ház teljes kifestésére keresek szakembereket. Kérem referenciamunkákkal rendelkező brigád jelentkezzen.