Fotó, videó, audió eszközök
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 162235
- A feladat létrehozva: 22 aug. 14:58-kor
- Frissítve: 9 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 70 155 ** **Ellenőrzött
- akosbu*******@g****.***Nem ellenőrzött
- Csak telefonos kommunikáció
Ár-irányelveink
Pélyn belül a fotó-, videó- és audióeszközökkel kapcsolatos munkák árai változóak, mivel a pontos feladat hiányzik. Általánosságban a szakember óradíja 6000–12000 forint között mozog. Ha például egy fotózásról vagy videófelvételről van szó, az átlagos munkaidő 2-4 óra, ami 12 000–48 000 forint közötti költséget jelent. Egy órára lebontva ez 6000–12 000 forint. Az ár attól is függ, hogy milyen eszközöket kell használni, mennyi utómunkát igényel a projekt, illetve milyen szaktudást várnak el. Ha konkrétabb feladatot tudsz megadni, pontosabban ki tudom számolni a munkadíjat. Általánosan elmondható, hogy Pélyen a vidéki árak miatt a költségek inkább az alsó vagy középső sávban helyezkednek el, szemben a nagyvárosi árszínvonallal. A munka időtartama 1-5 óra között változhat a feladat összetettségétől függően.
További feladatok ebben a kategóriában
- 1131, Budapest
- 0 szakember válaszolt
Onkyo TX DS484 5.1 házimozi erősítő / Hibajelenség: Csak "A" front csatorna használva sztereo erősítőként, bármely forrást választva: Elhalkuló, elcsukló, megszűnő, visszaerősödő hangzás 2 db hangfalból! (Olyan mint amikor rossz a rádió vétel)
- 6100, Kiskunfélegyháza
- 0 szakember válaszolt
Hyundai rádió. Típus: TRC718AU3B Antenna csere kellene.
- 1138, Budapest
- 0 szakember válaszolt
A baloldali fülesben a basszus rezeg.
- 4400, Nyíregyháza
- 0 szakember válaszolt
az akkumulátor lemerült kijelzés feltöltött akkumuátor esetében is
- 1111, Budapest
- 0 szakember válaszolt
Autórádió javítással kapcsolatban keresek szakembert. Kérem telefonon keressenek.
- 1121, Budapest
- 0 szakember válaszolt
Egy jbl hangszóró javítására keresek szakembert. Kérem telefonon keressenek.
- 3400, Mezőkövesd
- 0 szakember válaszolt
A fotókon egy pontban szürkés folt látható, illetve az objektív láthatóan poros, szöszös.
- 1112, Budapest
- 0 szakember válaszolt
Razer Hammerhead TWS X jobb fülhallgató javítása.
- 3561, Felsőzsolca
- 0 szakember válaszolt
Sony cd 20es ben olvasó fej csere.
- 2484, Gárdony
- 0 szakember válaszolt
Videoton Sirius retro táskarádió-Működik, de elszakadt a a hangoló Zsinórja, ezért nem lehet közép hullámon adót keresni.

