Mosógép javítás
Feladat információi
Paraméterek
Fizetési módok
A feladat részletei
- 162683
- A feladat létrehozva: 25 aug. 11:40-kor
- Frissítve: 2 hónapja
Feladat létrehozója
- +36 30 601 ** **Ellenőrzött
- Csak telefonos kommunikáció
1 szakember válaszolt

- (11 értékelés)
- 65 000 Ft/szolg.
Ár-irányelveink
Berhidán egy Mille mosógép dob tengelyének javítása átlagosan 15 000–25 000 forint között mozoghat. A pontos ár attól függ, mennyire súlyos a tengely elferdülése, illetve szükséges-e további alkatrészek cseréje vagy a dob kiegyensúlyozása. A munka általában 1-3 órát vesz igénybe, ami alapján az óradíj 5 000–8 000 forint körül alakul. Ha a tengelyt csak igazítani kell, akkor a költség a legalacsonyabb, de ha komolyabb szerelés vagy cserélés szükséges, akkor a magasabb ár jellemző. Az ár csak a munkadíjra vonatkozik, az alkatrészek költségei nélkül. Érdemes előzetesen telefonon egyeztetni, hogy pontosabb árajánlatot kapjon a szakember a gép állapotának felmérése után. Így könnyen kalkulálható, hogy egy javítás például 1 gépre 15-25 ezer forintba kerül, míg óradíjban 5-8 ezer forint között mozog.
További feladatok ebben a kategóriában
- 5440, Kunszentmárton
- 0 szakember válaszolt
Morgó hangot ad a mosógép.Tipusa LG INVERTER Direct Drive 6.5kg
- 8991, Böde
- 0 szakember válaszolt
Candy típusú szárítógépem nem indul el, csak hangot ad.
- 2143, Kistarcsa
- 0 szakember válaszolt
TDLR 70220 Whirpool mg.dob tengelyek cseréje.Köszi
- 9700, Szombathely
- 0 szakember válaszolt
Zanussi előltöltös mosógép, véleményem szerint csapágyas.
- Pécs
- 2 szakember válaszolt
Szárítógép karbantartásra, tisztításra keresek szakembert. Kérem telefonon keressenek.
- 5600, Csaba
- 0 szakember válaszolt
LG mosógép program gombja, csak forog és nem tudom beállítani. 2015.decemberébe lett vásárolva, és eddig nem volt probléma
- 6726, Alsó Kikötő sor, Szeged
- 1 szakember válaszolt
Jól működő Whirlpool AWE 55711 mosógép ajtaja eltört, zárja nem szokványos (Bauknecht) típusúra van cserélve. Feladat: ajtó és zár csere hagyományos Whirlpoolra vagy Bauknecht ajtó felrakása. Alkatrészem, donor készülékem nincs.
- Veszprém
- 2 szakember válaszolt
A mosógép nem működik, erre keresek szerelőt. Kérem telefonon keressenek.
- Pécs
- 2 szakember válaszolt
A mosógépnek az ajtaja eltört és a zárat kellene kicserélni rajta. Kérem telefonon keressenek.

