Zárszervíz
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 162820
- A feladat létrehozva: 26 aug. 07:49-kor
- Frissítve: 2 hónapja
Feladat létrehozója
- +36 30 793 ** **Ellenőrzött
- Csak telefonos kommunikáció
Ár-irányelveink
Székesfehérváron egy autózár-szerviz, amikor nincs meg az autókulcs, általában 15 000 és 30 000 forint között mozoghat. Ez az ár a zár típusától és a hozzáférés nehézségétől függ. Átlagosan egy ilyen munka 1–2 órát vesz igénybe. A teljes ár a munkadíjra vonatkozik, az anyagköltséget nem számoljuk bele. Ha például egy egyszerűbb mechanikus zárat kell megnyitni vagy új kulcsot készíteni, az ára inkább a 15 000 forintos tartományban van. Bonyolultabb, elektronikus vagy távirányítós zár esetén a költség közelebb lehet a 30 000 forinthoz. Fontos, hogy a pontos ár a helyszíni felmérés és a zár állapotának függvénye. Így ha autózár-szervizre van szüksége Székesfehérváron, a munkadíj kb. 15 000–30 000 forint között várható, és a munka többnyire 1–2 órát vesz igénybe.
További feladatok ebben a kategóriában
- Zalaegerszeg
- 0 szakember válaszolt
Egy komplett zárt cserét szeretnék kérni. Kérem telefonon keressenek.
- 8081, Zámoly
- 0 szakember válaszolt
Vèlemènyem szerint a 80-as èvekből való szèfről van szó(règen működő èlelmiszerbolt szèfje volt),ami a padlóba van betonozva. Mèret kb. 40x30cm,igen masszìv darabnak tűnik,csak a felfelè nyìló ajtó tetejèt látni,mert ahogy ìrtam körbe van betonozva . Kulcs megvan,de már nagyon règ óta nincs használatban,a kulcs nem fordul el a zárban,az biztos,hogy törmelèkkel ment tele a zárszerkezet felújìtás során,de már előtte sem lehetett kinyitni.
- Tiszaújváros
- 0 szakember válaszolt
Elromlott zár az ajtómban és azt szeretném kicseréltetni. Kérem telefonon keressenek.
- 4492, Dombrád
- 0 szakember válaszolt
Bent maradt a kocsiba a kulcsom. Kérem telefonon keressenek.
- 7757, Babarc
- 1 szakember válaszolt
Szekrénybe szerelt szobaszéf elemcsere után nem lehet kinyitni. Kulcs megvan, de az sem nyitja
- Miskolc
- 1 szakember válaszolt
Garázsajtó felső zárját nem tudom kinyitni. Korábban bérlő volt benne, most kiköltözött, viszont a kulccsal nem tudom kinyitni a zárat. Kérem telefonon keressenek.
- 5471, Tiszakürt
- 1 szakember válaszolt
3 pontos záram tegnap este , be akartam zárni, és ahogy húztam fel, hogy bezárjam roppant egyet, bezáródott az ajtó és nem tudtam kinyitni. Reggel a szomszéd ki kintről mozgatva a kulcsot , megemelte egy kicsit az ajtót, ki nyílott. Az ajtó legalább 2o éves. A kilincset nem tudjuk kihúzni valamiért szorul. Mi a teendő?
- 1118, Budapest
- 2 szakember válaszolt
Ötpontos bejárati ajtó Zárcsere elveszett kulcs miatt Kártya is kell,hogy ne tudjon bárki másolatot készíteni 4 kulcs kellene Masszív fa ajtó Kiszállási díj

