Autóvillamosság
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 162932
- A feladat létrehozva: 26 aug. 14:15-kor
- Frissítve: egy hónapja
Feladat létrehozója

- +36 30 584 ** **Ellenőrzött
- buraik*******@g****.***Nem ellenőrzött
- Csak telefonos kommunikáció
Ár-irányelveink
Albertirsán egy Opel H Astra androidos fejegység beépítése tolatókamerával általában 40 000–65 000 forint között mozoghat a munka díja. Az ár függ a beépítés bonyolultságától, az autó belső kiosztásától és attól, hogy mennyi kábelezést kell elvégezni. Egy ilyen munka általában 2–4 órát vesz igénybe. Ha az egész szerelést nézzük, akkor a teljes munkadíj 40–65 ezer forint körül várható, míg egységárként kb. 20 000–30 000 forint körül lehet számolni fejegységenként és kb. 10 000–15 000 forint a tolatókamerára jutó munkadíj. Ez az ár nem tartalmazza a készülékek árát vagy kiegészítő anyagokat, csak a beszerelést és beállítást. Ha az autó elektromos rendszerével kapcsolatos extra problémák merülnek fel, az növelheti a költséget és az időtartamot is.
További feladatok ebben a kategóriában
- 7 szakember válaszolt
2000-es Peugeott Expert légzsákvisszajelző elromlott,kitakart, vagy meghibásodott, nem működik. Soha nem kellett, nem volt rá ok,Vissza kellene állítani.
- Győr
- 0 szakember válaszolt
Fényszóró beállításra keresek szakembert. Kérem telefonon keressenek.
- 8800, Nagykanizsa
- 0 szakember válaszolt
Skoda fábia 1.4esnél avezetőülésnél nem müködik a központi zár minden máshol meg igen
- 6100, Kiskunfélegyháza
- 0 szakember válaszolt
Sziasztok elromlott generatorom ,elment szervo is ,jelenleg Kiskunfélegyházán van kocsi Opel Zafira A y20dth motorkódu Nem tudom haza menni így vele ,segítséget előre is köszönöm
- 6723, Szeged
- 0 szakember válaszolt
2009-es Honda Jazz műszerfalat szeretném felújítani mert karcos, kopott. Illetve a kívülről lévő fekete műanyag részeket.Eléggé megvan mattulva.
- 7634, Pécs
- 0 szakember válaszolt
Toyota C-HR Led bal első lámpa javítása. Nem ég a helyzetjelző.