ID 163081

Indukciós főzőlap javítása

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • 1045, Budapest

Feladat információi

Elromlott az AVO elektromos indukciós főzőlap. Kérem telefonon keressenek.

Paraméterek

Szolgáltatás helyszíne
Nálam

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat hamarosan lezárul

  • Hátralévő idő: 2 nap

A feladat részletei

  • 163081
  • A feladat létrehozva: 27 aug. 12:02-kor
  • Frissítve: 25 napja

Feladat létrehozója

undefined
  • +36 30 443 ** **
    Ellenőrzött
  • Csak telefonos kommunikáció

5 szakember válaszolt

László
  • 3.2(8 értékelés)
  • Egyedi megállapodás

Ár-irányelveink

Az AVO elektromos indukciós főzőlap javítása Budapesten általában 15 000 és 30 000 forint között mozog, kizárólag a munkadíj tekintetében, anyagköltség nélkül. A pontos ár attól függ, hogy milyen hibát kell elhárítani: egyszerűbb elektronikai javítás vagy komolyabb alkatrészcsere. A munkadíj jellemzően egy alkalomra vonatkozik, tehát a teljes javítás ára ennyi lesz, nem per óra vagy per alkatrész. Egy átlagos javítás 1-2 órát vesz igénybe. Ha például csak egy kapcsoló vagy érzékelő cseréje szükséges, az alsó árkategóriába esik, míg a vezérlőpanel vagy nagyobb elektronikai egység cseréje magasabb költséget jelent. Telefonos egyeztetés után a szakember pontosabb árajánlatot tud adni, mivel a helyszíni vizsgálat sokat segít a pontos hibameghatározásban és az árajánlat kialakításában.

További feladatok ebben a kategóriában

Üveglap csere
  • 1141, Budapest
  • 2 szakember válaszolt

Egy sütővel egybekötött főzőlapra, aminek üveg volt a teteje ráesett valami és elrepedt az üveg. Kérem telefonon keressenek.

Tűzhelyek
  • 7632, Pécs
  • 3 szakember válaszolt

Idesit márkájú tűzhely sütő része nem melegít, csak a ventillátora forog.

Tűzhelyek
  • 4251, Hajdúsámson
  • 0 szakember válaszolt

Indukciós főzőlap üvegét kellene kicserélni.

Tűzhelyek
  • 4523, Pátroha
  • 2 szakember válaszolt

GORENJE KOMBINALT TUZHELY ELEKTROMOSSÜTŐ NEMMUKODIK A VEZERLOPANEL MUKODIK DE NEMREAGAL SEM A PROGRAMKAPCSOLORA A SUTO SEM A HŐFOKSZABAJZÓRA SEMMIT .

Tűzhelyek
  • 1112, Budapest
  • 6 szakember válaszolt

Keramia fözölap csere

Tűzhelyek
  • 1123, Budapest
  • 6 szakember válaszolt

Keramia fozolap tores es repedes a szelen

Javítsa meg az elektromos tűzhelyet
  • 1162, 25, Hermina út, Budapest
  • 6 szakember válaszolt

Nem fűt fel rendesen az Indezit sütő

Tűzhelyek
  • 6000, Kecskemét
  • 4 szakember válaszolt

Elektromos sütő teljesítmény gyengébb.Lehet fűtőszál csere

Tűzhelyek
  • 1122, Budapest
  • 6 szakember válaszolt

Nem kapcsol be az indukciós főzőlap. Villogni kezdett és kikapcsolt. Majd párszor sikerült még bekapcsolni áramtalaníts után, de minden esetben hamar kikapcsolt. Ma reggel már egyáltalán nem indult el.

Tűzhelyek
  • 1068, Budapest
  • 6 szakember válaszolt

2 lapos indukcios főzőlap kb 20 percig működik,utána leáll. néhány perc állás után ujraindítható,de a leállás egyre gyakrabban megísmétlődik.Mind a két lappal jelentkazik a probléma.A tűzhely cseh gyártmányú.Várom ajánlatukat.

Tűzhelyek
  • 1149, Budapest
  • 5 szakember válaszolt

A fazekat ra ejtettuk a fozo lapra es eltort erdeklodni szeretnenk hogy lehet e csak az uveget cserelni a lapon, mivel itt maga a fozo lap egyben van a sutovel

Villanytűzhely bekötés
  • Veszprém
  • 7 szakember válaszolt

Új Bosch villanytűzhelynek a bekötését kérném. Kérem telefonon keressenek.