Víz-, gáz- és fűtésszerelés
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 163527
- A feladat létrehozva: 30 aug. 13:11-kor
- Frissítve: 2 hónapja
Feladat létrehozója

- roth****@g****.***Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
3 szakember válaszolt

- Egyedi megállapodás

- (2 értékelés)
- 1 000 Ft

- 1 000 Ft/szolg.
Ár-irányelveink
Tahitótfalu területén egy belterületi építési telek víz-, gáz- és fűtésszerelési munkáinak díja általában 150 000–300 000 forint között mozog, ha csak a munkadíjat nézzük, anyag nélkül. Az ár attól függ, hogy milyen bonyolult a telek elhelyezkedése, mennyire hozzáférhetőek a csatlakozási pontok, illetve milyen hosszú és összetett a vezetékek kiépítése. Egy átlagos telek esetén a víz- és gázbekötés, valamint az alapfűtés kiépítése 1-3 napot vesz igénybe. Ha például 100 méter vezeték lefektetéséről van szó, akkor 1 méterre vetítve 1 500–3 000 forint között alakul a munkadíj. A teljes munkadíj tehát a vezetékek hosszától és a szerelés komplexitásától függően változhat. Ez az ár nem tartalmazza a szerszámok bérlését vagy az esetleges engedélyek díját.
További feladatok ebben a kategóriában
- 1222, Budapest
- 3 szakember válaszolt
Mellèkvìzmérő és alatta az elzáró cseréje.
- 1028, Budapest
- 1 szakember válaszolt
Vízóra bekötési -áthelyezési terv elkészítése.
- 6000, Kecskemét
- 4 szakember válaszolt
Csatorna és vezetékes víz házhoz való bevezetés
- 6000, Kecskemét
- 3 szakember válaszolt
Csatorna és vezetékes víz házhoz való bevezetés
- Köteles u., Budapest
- 2 szakember válaszolt
Üdvözletem! XX. kerületben szeretném a családiház gázszolgáltatását megszüntetni úgy, hogy a méretlen oldali csövezést is el kellene bontani. Ehhez keresek kivitelezőt.
- 4031, Debrecen
- 2 szakember válaszolt
Regi csaptelep le és az új beszerelése
- 7400, Zselickislak
- 4 szakember válaszolt
régi 80x80 -as akril tálca és kabin kibontása, és új beszerelése
- 3780, Ládbesenyő
- 0 szakember válaszolt
Szennyvízcsatorna utcán kívül van Beszélgetnék kötni Tervrajzot szeretnénk készíteni Üdv Kiss Ferencné
- 4371, Nyírlugos
- 5 szakember válaszolt
Üdv! Egy külön helyiségben ki kellene építeni a vizscsőrendszert zuhany kiállás, mosdókagyló kiállás és wc kiállás, mosógép kiállás. A víz már bent van a házban.
- Eger
- 2 szakember válaszolt
Egy zománcot szeretnék felújíttatni. Kérem telefonon keressenek.
- 1091, Budapest
- 5 szakember válaszolt
A Boráros téri lakásomban szükséges a kondenzációs kazán rendszer s 8 radiátor tisztítása. Kérem telefonon keressenek.

