Bőröndjavítás, táskajavítás, cipőjavítás
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat hamarosan lezárul
- Hátralévő idő: 9 nap
A feladat részletei
- 164214
- A feladat létrehozva: 03 szept. 12:53-kor
- Frissítve: 4 napja
Feladat létrehozója

- eszeny******@g****.***Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
Ár-irányelveink
Budapesten a műanyag fogantyú kihúzható bőröndön történő javítása általában 4 000–7 000 forint között mozog. A pontos ár attól függ, mennyire súlyos a törés, szükséges-e csere vagy csak ragasztás, illetve hogy a javítás mennyire igényel precíz munkát. Egy egyszerű törött fogantyú ragasztása vagy megerősítése 4 000–5 500 forint körül van, míg ha komplett fogantyúcserét kell végezni, az ára 6 000–7 000 forintig is felmehet. A javítás általában 1-2 órát vesz igénybe, így gyorsan elvégezhető. Ha több bőröndöt kell javítani, az ár darabonként csökkenhet. Általánosságban a munkadíj a bőrönd egységére értendő, azaz egy fogantyú javítása ennyibe kerül. Ez az ár nem tartalmazza az esetleges alkatrészek árát, csak a munkadíjat. Így a budapesti árak alapján könnyen kalkulálható a teljes költség.
További feladatok ebben a kategóriában
- 1039, Budapest
- 0 szakember válaszolt
kihuzhato foganytyu letort
- 4413, Ungvár stny., Nyíregyháza
- 0 szakember válaszolt
A nagybőrönd kerekeit szeretném cseréltetni.
- 1095, Budapest
- 2 szakember válaszolt
Bőröndjavítás, cipzárcsere és ha belefér esztétikai javítás.
- 2143, Kistarcsa
- 0 szakember válaszolt
Hatizsakban cipzarcsere
- Debrecen
- 0 szakember válaszolt
Jó napot kívánok. Kb 10 kg-ig pakolható kicsi, szövet bőröndünk foggantyúját eltörték. Azt szeretném megjavíttatni. Debrecen környékén bárhol jó lenne. Köszönöm Csukás Tünde **/*******
- 8000, Szfvár
- 0 szakember válaszolt
Két kabáton (egy felnőtt, egy kamasz) kellene cipzárt cserélni.
- 6700, Szeged
- 0 szakember válaszolt
Gurulós bőrönd egyik kereke megzúzódott, azt szeretném megjavíttatni/kicseréltetni. Más hibája nincs. Képet tudok küldeni. Köszönöm.
- 8000, Szfvár
- 0 szakember válaszolt
Cipzar csere, muanyag vizallo
- 1138, Budapest
- 0 szakember válaszolt
vászon oldalzsákba cippzár javítás
- 9026, Győr
- 0 szakember válaszolt
Bőrtáska toldása valódi bőrrel , repedezett műbőr pánt cseréje igazi bőrre