Keresek karosszéria javítót Citroen DS3 kőfelverődésre
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 164733
- A feladat létrehozva: 07 szept. 13:35-kor
- Frissítve: 8 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 70 720 ** **Nem ellenőrzött
- irenen*******@g****.***Nem ellenőrzött
Ár-irányelveink
Győrben egy Citroen DS3 kőfelverődés javítása átlagosan 15 000–35 000 forint között mozoghat, attól függően, hogy mekkora a sérülés és mennyi felületet kell kezelni. Egy kisebb kőfelverődés korrigálása és minőségi fényezése az ajtó élén vagy motorháztetőn általában 1-2 órát vesz igénybe. Ha több kisebb sérülés van, az ár összességében 20 000–50 000 forint lehet. Átlagosan egy kőfelverődés javítása 5 000–15 000 forint körül alakul darabonként. Az ár függ a festék típusától, a javítás mélységétől, valamint a műhely hírnevétől és kapacitásától. Győrben a fényezési munkák ára általában a középmezőnyben van, nem olyan drága, mint Budapesten, de minőségi szolgáltatást kínálnak. A pontos árért érdemes helyi műhelytől árajánlatot kérni, mert a sérülések egyediek, és az időtartam is változhat a javítás részletességétől függően.
További feladatok ebben a kategóriában
- Veszprém
- 1 szakember válaszolt
VW Golf IV autóm tetőkárpitja meglógott, szakadt és foltos is. Teljes cserét szeretnék a tetőkárpiton, nem csak javítást. Arra törekszem, hogy ár-érték arányban a legjobb megoldást kapjam. A munka Veszprém környékén lenne érdekes számomra.
- 7272, Gölle
- 0 szakember válaszolt
A jobb oldalra rá tolatak teljesen meghuzta van horpadás is 3-4 elemet érint a javítás
- 5931, Nagyszénás
- 0 szakember válaszolt
Opel Astra J Sport Tourer első lökhárító (fényszoró mosó és szenzor nélküli), facelift előtti, színkód: Z20R (Tacz). Komplett fényezés egy másik autóról származó lökhárító újrafényezése.
- 2315, Szigethalom
- 0 szakember válaszolt
Opel d corsa lökhárító hátsó sárvédő fényezése
- Cegléd
- 0 szakember válaszolt
Autónál karosszéria műanyag hegesztésről volna szó. Kérem telefonon keressenek.
- Szfvár
- 0 szakember válaszolt
Volkswagen Passat B7 kombi (2010) autóm napfénytető árnyékolója leszakadt, és szeretném megjavíttatni vagy kicseréltetni. Kérem, küldjenek árajánlatot a javítási lehetőségekről, anyag- és munkadíjról. Az autó Székesfehérváron található. Időpontban rugalmas vagyok, az ajánlatokat emailben kérem.
- 1 szakember válaszolt
Üdv! Szeretnék érdeklődni, hogy mennyibe kerülne megcsinálni a két sérülést. A lökhárító egy apró koccanásnak köszönhetően sérült meg, ki is pattant a helyéről, lehet el is tört az illesztésnél valami. A hátsó részen lévő horpadás, illetve kisebb karc egy parkolási balesetből származik. Érdekelne, hogy megoldható-e a horpasztás "kihúzása", majd fényezése, illetve a lökhárító javítása és fényezése, és ha igen, akkor mennyibe kerülne. Illetve érdekelne, hogy egy új, alapozott lökhárító fényezése mennyibe kerülne, abban az esetben, ha új lökhárítót vásárolnék. Köszönöm az ajánlatot előre is! Üdvözlettel, Kádi Tamás

