ID 164788

Keresek fényszóró polírozót Suzuki Splash autóra

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Költségkeret 12 000 Ft
  • Gyula, Magyarország

Feladat információi

Az autóm egy Suzuki Splash, és fényszóró polírozást szeretnék rajta. Gyulában szeretném elvégeztetni a munkát, a héten lenne a legjobb időpont. Pontos, részletes árajánlatokat szeretnék kapni a szolgáltatásról. Kérem, kalkuláljanak standard és prémium szintű polírozási opcióval is.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 164788
  • A feladat létrehozva: 08 szept. 00:08-kor
  • Frissítve: 8 hónapja

Feladat létrehozója

László
  • +36 50 122 ** **
    Nem ellenőrzött
  • laszl*****@g****.***
    Nem ellenőrzött

Ár-irányelveink

Gyulán a Suzuki Splash fényszóróinak polírozása általában 10 000–18 000 forint között mozog, attól függően, hogy standard vagy prémium szolgáltatást választ. Egy átlagos fényszóró polírozás standard szinten 10 000–12 000 forintba kerül, ami magában foglalja a felület tisztítását, enyhe karcok eltávolítását és fényvisszaállítást. A prémium opció, amely mélyebb polírozást, több lépéses csiszolást és tartósabb védőréteget jelent, 15 000–18 000 forint körül van fényszórónként. Mivel két fényszóróról van szó, az összköltség standard esetben 20 000–24 000 forint, prémium esetben pedig 30 000–36 000 forint lehet. A munka időtartama általában 1–2 óra, attól függően, mennyire kopottak a fényszórók. Az árak változhatnak a szolgáltató tapasztalatától és a használt anyagok minőségétől.

További feladatok ebben a kategóriában

Autóülés javítót keresek kárpitozásra és festésre
  • Budaörs
  • 0 szakember válaszolt

Lancia Voyager típusú autónk két ülése (az anyósülés és a bal hátsó ülés) megsérült: mindkettőn felrepedés található, az anyósülésen pedig egy négyszögletes elszíneződés is van, amit hipó mart meg. Szeretnénk árajánlatot kérni az ülések megvarrására és szükség szerint teljes festésére, különös tekintettel a hipó által roncsolt területre. Kérem tájékoztassanak, mikor tudnánk elvinni az autót, valamint mennyi ideig tart a javítás (jövő hétre tervezzük). Fontos számunkra az ár-érték arány, de érdekelnek kedvező és prémium lehetőségek is.

Autókozmetika
  • 7400, Zselickislak
  • 0 szakember válaszolt

2db Fényszóró felpolírozása

Opel F Astra 2002 1.4 benzin
  • 8200, 1, Csermák Antal u., Veszprém
  • 0 szakember válaszolt

Tetőkárpit csere

Autókozmetika
  • 3060, Pásztó
  • 0 szakember válaszolt

1 db fényszóró felpolírozása

Autó matricázás Audi A6 szélvédőre
  • Eger
  • 1 szakember válaszolt

Audi A6 autóm szélvédőjére szeretnék egy matricát, amelyen szerepel az "Audi" felirat és az Audi logó. Fehér színű legyen, a szélessége kb. 10 cm, a hosszát nem tudom, ezért rugalmasan kezelném. Szeretném, ha professzionálisan felragasztanák, hogy tartós és buborékmentes legyen. A munkát Egerben kell elvégezni.

Keresek szakembert bőr autóülés javításához
  • Egér út, Budapest
  • 0 szakember válaszolt

Szükségem van barna bőr autóülés javítására. Az ülésen kopás található, nincs nagy szakadás, elsősorban felületi javításra van szükség. Az autó Budapesten, az Egér út környékén van. Minél hamarabb elvégezhető, olcsóbb megoldást keresek.

Autókozmetika
  • 3529, Miskolc
  • 0 szakember válaszolt

Suzuki Swift

Autókozmetika
  • 7636, Pécs
  • 0 szakember válaszolt

Teljes szelvedő polirozas

Autókozmetika
  • 3905, Monok
  • 0 szakember válaszolt

alvázmosás suzuki vitara

Autókozmetika
  • 2440, Százhalombatta
  • 0 szakember válaszolt

Gőzborotvás alvázmosás

Autókozmetika
  • 6724, Szeged
  • 0 szakember válaszolt

2 db auto fényszóró ami bemattult. Nissan micra

Autókozmetika
  • 8100, Várpalota
  • 0 szakember válaszolt

Fényszóró polírozás