Egyéb szépség, egészség szolgáltatás
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 165240
- A feladat létrehozva: 10 szept. 11:43-kor
- Frissítve: 8 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 70 430 ** **Ellenőrzött
- besz*****@m*****.**Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
Ár-irányelveink
Megyaszón az otthoni gondozás és takarítás munkadíja általában 2500–4000 forint között mozog óránként. Az ár attól függ, hogy milyen típusú feladatokat kell elvégezni, mennyi időt vesz igénybe, illetve milyen gyakran történik a szolgáltatás. Például egy egyszeri nagytakarítás akár 4-5 órát is igénybe vehet, így a teljes díj 10 000–20 000 forint körül alakulhat. Ha rendszeres heti takarításról van szó, akkor általában 2-3 órát dolgoznak alkalmanként, ami 5000–12 000 forint közötti költséget jelent. Az otthoni gondozás – például idősgondozás vagy segítségnyújtás a mindennapi tevékenységekben – szintén hasonló óradíjjal számolható, de itt az igények és a feladatok összetettsége befolyásolja az árat. Átlagosan egy alkalom 1-3 órát vesz igénybe. Így összességében az ár Megyaszón 2500–4000 forint/óra, a teljes díj pedig a feladatok mennyiségétől és időtartamától függően változik.
További feladatok ebben a kategóriában
- 2310, Szigetszentmiklós
- 1 szakember válaszolt
Deli 11-14 köuött menni enni adni gyogyszer beadasra figyelni. Ha pisis a ruha vagy az agybemű lecserelni. De ez nem mindig kell. Csalad reggel este megoldja.
- 9813, Gersekarát
- 0 szakember válaszolt
8 órás felügyelet demens emberre
- 2051, Biatorbágy
- 1 szakember válaszolt
Parkinsonos férfi beteg felügyelete, nehezen mozog, segíteni kell napi 8 órában
- 5462, Cibakháza
- 0 szakember válaszolt
Hát a fogaim elég rossz állapotban vannak, de inkább ugy mondanám hogy alig van jó fogam
- 2532, Asztalos Sándor u., Tokodaltáró
- 0 szakember válaszolt
Stroke miatt 81 éves apukám teljes mozgásképtelen lett. Hozzá szeretnék keresni olyan beteg àpolót aki fizikálisan tudna abban segíteni hogy napi egy órában ki legyen mozgatva a kerekesszékben, higiénia teendők ellátása körülötte.
- 3902, Szerencs
- 0 szakember válaszolt
Fogtömést szeretnék, elöl rosszabbodik az egyik fogam
- 5530, Vésztő
- 0 szakember válaszolt
Első fogsoromat szeretném megcsináltatni elől 6 db

