ID 165476

Keresek Toyota váltó felújítást végző szakembert

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Költségkeret 150 000 Ft
  • 1152, Budapest

Feladat információi

Toyota Yaris 1.5 TS (2005) váltójának felújítását keresem. Az első induláskor nehezebben vált, és időnként zajt is hallok a váltóból. Szeretném az ajánlatokat összehasonlítani, mielőtt döntést hoznék. A javítást Budapest XV. kerületében szeretném elvégeztetni.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 165476
  • A feladat létrehozva: 11 szept. 20:11-kor
  • Frissítve: 22 napja

Feladat létrehozója

Norbi
  • binor******@g****.***
    Nem ellenőrzött

Ár-irányelveink

Toyota Yaris 1.5 TS (2005) váltójának felújítása Budapesten általában 70 000–120 000 forint között mozoghat. Az ár függ a váltó állapotától, a szükséges alkatrészek mennyiségétől és a munka bonyolultságától. Átlagosan egy váltófelújítás 6-8 órát vesz igénybe, tehát a munkadíj óránként körülbelül 9 000–15 000 forint között alakul. Ha a váltó csak kisebb beavatkozást igényel, például szinkrongyűrűk cseréjét vagy csapágyak javítását, akkor az alsó árkategóriába esik, míg a teljes felújítás, amely magában foglalja a váltó szétszerelését, tisztítását és komplett javítását, a felső árhatárhoz közelít. A pontos árajánlatot a váltó állapotának felmérése után lehet adni, ezért érdemes több műhelytől ajánlatot kérni Budapesten, különösen a XV. kerületben, ahol a munka díja általában átlagosnak számít.

További feladatok ebben a kategóriában

Motor, sebességváltó diagnosztikája és javítása
  • 3525, Miskolc
  • 0 szakember válaszolt

Opel movano

Keresek szakembert BMW sebességváltó diagnosztikára Békéscsabán
  • Csaba
  • 0 szakember válaszolt

BMW E91 (2011) személyautóm automata sebességváltójánál a fordulat túl magasra pörög, rángat váltásnál és néha erőteljesen nagyot vált. Csak diagnosztikát kérek, hogy megállapítsák a hiba pontos okát. A munkát Békéscsabán végeznék, időben rugalmas vagyok.

Keresek automata váltó javítására szakembert
  • 6400, Kiskunhalas
  • 0 szakember válaszolt

2004-es Mercedes ML400 CDI autómata váltójának javításához keresek szakembert. A váltó csúnyán vált a 2. és a 3. fokozat között, szakszerű ellenőrzésre és javításra van szükség. Kiskunhalasi vagyok, a környező 100 km-es területen keresek szerelőt; nem sürgős, több árajánlatot szeretnék kapni.

Keresek autószerelőt Renault Scenic váltójához
  • EgerGyöngyös
  • 0 szakember válaszolt

Renault Scenic I 1.9 dCi autóm váltójával van probléma: váltásnál akad és az 5. fokozat kiugrik. Szeretném, ha megvizsgálnák és gazdaságos megoldást javasolnának a javításhoz. A munkát Eger vagy Gyöngyös környékén kell elvégezni. Fontos, hogy minél hamarabb el tudják kezdeni a javítást.

Keresek manuális váltó javítót Zalaegerszegre vagy Budapestre
  • ZalaegerszegBudapest
  • 0 szakember válaszolt

Manuális váltóm gyorsításnál csörömpölő/bugó hangot ad, és a váltóolajban fémforgácsot találtam. Valószínűleg komolyabb belső meghibásodás áll fenn, ezért minőségi javítást szeretnék. A javítást Zalaegerszegen vagy Budapesten is elvégezhetik, az időpont számomra rugalmas. Kérem részletes árajánlatot és a várható javítási időt.

Keresek sebességváltó-szerelőt 2008-as Suzuki Swifthez
  • Szeged
  • 0 szakember válaszolt

A 2008-as Suzuki Swift manuális váltójának felújítását kérem. A váltó nagyon zajos és búg, ami jelentős problémát okoz a használat során. A javítást Szegeden szeretném elvégeztetni, sürgősen, azonnali időpontban. Kérem az állapotfelmérést, részletes költségvetést és a szükséges alkatrészek cseréjét.

Váltójavítás
  • 1091, Budapest
  • 0 szakember válaszolt

2004 Honca CV váltójavításra keresek szakembert. 4-ből 5-be nehezen vált és rángat. Kérem telefonon keressenek.

Árajánlat a futómű beállítására
  • Miskolc
  • 0 szakember válaszolt

suzuki első futómű állítása

Keresek autószerelőt automata váltó olajcseréhez
  • 2045, Törökbálint
  • 0 szakember válaszolt

Opel Corsa D típusú autóm automata váltójában szeretném elvégeztetni az olajcserét. Nem ismerem a váltó pontos típusát, ezért kérek olyan szerelőt, aki tapasztalt ilyen típusokkal. A munkát Törökbálinton vagy környékén végeznék el, a következő napokban jó lenne. Több ajánlatot is kérek, hogy összehasonlíthassam az árakat és a szolgáltatást.

Keresek váltó felújítót Mercedes A160-hoz
  • Budapest
  • 0 szakember válaszolt

Zajos a váltóm, Mercedes W169 A160, 5 sebességes kézi váltóról van szó. Szeretném megtudni egy teljes felújítás becsült árát, gazdaságos megoldással. Jelenleg csak árajánlatokat gyűjtök, nem sürgős, Budapesten végeztetném el a munkát. Rugalmas vagyok az időponttal kapcsolatban.

Ford motor felújítás
  • 4144, Darvas
  • 0 szakember válaszolt

Lenne nekem egy négyhengeres Ford motorom, egy traktor Ford motorom azt kellene felújítani. Kérem telefonon keressenek.

Váltójavítás
  • Gödöllő
  • 0 szakember válaszolt

Váltójavítás ügyben keresek szakembert. Kérem telefonon keressenek.