egy kis kandallóhoz egy kéményt kellene építeni
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat hamarosan lezárul
- Hátralévő idő: 6 nap
A feladat részletei
- 165527
- A feladat létrehozva: 12 szept. 09:21-kor
- Frissítve: 22 napja
Feladat létrehozója

- +36 30 728 ** **Ellenőrzött
- bojtos******@g****.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
15 szakember válaszolt

- (5 értékelés)
- 350 000 Ft

- 5 000 Ft

- (4 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- Egyedi megállapodás

- (1 értékelést)
- 12 345 Ft/szolg.

- (3 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- 200 000 Ft/szolg.

- (1 értékelést)
- Egyedi megállapodás

- Egyedi megállapodás

- Egyedi megállapodás

- Egyedi megállapodás

- 451 358 Ft

- Egyedi megállapodás

- 66 Ft

- Egyedi megállapodás
Ár-irányelveink
Egy kis kandallóhoz 5,5 méter hosszú, 150 mm belső átmérőjű, 250 mm külső átmérőjű, szigetelt kémény építése esetén a munka ára általában 150 000-250 000 forint között mozog Budapesten. Az ár főként attól függ, hogy milyen bonyolult a telepítés, például hozzáférhetőség, faláttörések száma, és a szükséges szerkezeti megerősítések. Az ár 27 000-45 000 forint körül alakul méterenként. A munka általában 1-2 napot vesz igénybe, attól függően, hogy milyen gyorsan lehet dolgozni a helyszínen, és van-e szükség kiegészítő feladatokra. Vidéken az árak valamivel alacsonyabbak lehetnek, 120 000-200 000 forint között, de az alapár méterenként hasonló. Az ár nem tartalmazza az anyagköltséget, csak a munkadíjat, így érdemes előre egyeztetni a pontos részleteket a szakemberrel.
További feladatok ebben a kategóriában
- 2067, Szárliget
- 4 szakember válaszolt
Vegyestüzelésű kazán téglakéményét kellene bélelni. A kéményseprő elmondása alapján kátrány lerakódás van. Emiatt gondoltunk egy ilyen megoldásra.
- 2023, Dunabogdány
- 1 szakember válaszolt
Tégla tömegkályhához keresünk szakembert, aki szakszerűen fel tud szerelni hozzá egy szerelt kéményt. A feladat magában foglalja a kémény megfelelő helyének kijelölését, a csatlakoztatást a kályhához, valamint a kémény biztonságos és előírásoknak megfelelő kivitelezését. Fontos, hogy a munka megfeleljen a tűzvédelmi és építési szabványoknak.
- 3535, Miskolc
- 6 szakember válaszolt
kb 2m magas tégla kémény újrarakásáról lenne szó. A tető zsindelyezett pala. Ha állványozásra van szükség, a ház fala kb 10m magas.
- 6783, Ásotthalom
- 3 szakember válaszolt
Üdv, 6m. tègla kèmèny bèlelèse, műanyag, vagy saváló bèlèssel, 16cm. belvilággal, alsó, felső tisztítónyílással, kètoldali füstcső csatlakozással, kèmèny sapkával, beszerelèssel èrdekelne Ásotthalmon. Szèp napot kívánok.
- 2400, Dunaújváros
- 6 szakember válaszolt
3 emeletes tégla ház , tetőtér beépítéssel , 2 emeletről a kéményig kb 6-7 méter lehet, Csak egy kis vízmelegítő boyler van rákötve. A kéményt csak kosaras emelővel lehet elérni , de azt külön kell beszámolni az árba.
- 2000, Szentendre
- 6 szakember válaszolt
A tégla kéményemnek a felső részén néhány tégla meglazult és ezt kellene ott megnézni, átépíteni. Kérem csak telefonon keressenek.
- 2000, Szentendre
- 7 szakember válaszolt
Kémény javítása, néhány tégla meglazult.
- 3132, Nógrádmegyer
- 2 szakember válaszolt
3m es tégla kémény marás,9 m es kémény bélelés 160 as saválló anyagból.A kazán vegyes tüzelésű 150 es füstcsővel rendelkezik.