Fotó, videó, audió eszközök
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 166164
- A feladat létrehozva: 16 szept. 18:55-kor
- Frissítve: 8 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 30 957 ** **Ellenőrzött
- kriszt*******@g****.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
Ár-irányelveink
Nagykovácsiban egy JBL Live 2 Pro fülhallgató jobb oldalának javítása, amely nem kapcsol be, általában 8 000–15 000 Ft között mozoghat a munka díja. Az ár attól függ, mennyire bonyolult a hiba feltárása és javítása. A szakember először diagnosztizálja a problémát, ami 1-2 órát vehet igénybe, majd a javítási munka, például az alkatrészcsere vagy forrasztás, további 1-3 órát jelenthet. Általában óradíjjal dolgoznak, ami 4 000-7 000 Ft/óra körül van Nagykovácsiban. Ha az alkatrész cseréje szükséges, az külön költség, amit itt nem számolunk bele, csak a munkadíjat. Összességében a teljes javítás 8 000–15 000 Ft-ba kerülhet. Ez az ár egy darabra vonatkozik, tehát egy fülhallgató jobb oldalának javítására. A pontos ár függ a hiba jellegétől és a szükséges időtől.
További feladatok ebben a kategóriában
- 5700, Gyula
- 0 szakember válaszolt
Nikon Z50 tisztítás és 3 db objektív tisztítás lenne: 35mm, 18-105 mm, 105mm.
- 2112, Veres
- 0 szakember válaszolt
USB töltő rész csere - nem tölt, csatlakozó sérült
- 5600, Csaba
- 1 szakember válaszolt
Panasonic DMC-F2-es készülék, Bekapcsoláskor zoom rendszerhibát ír ki. Milyen javítási költséggel kell számolni plusz futárszolgálat díja?
- 1136, Budapest
- 0 szakember válaszolt
AIWA NSX-360 hifitorony rádió részének kijelzője nem világít. Ennek megjavításához keresek gyengeáramú szakembert.
- 1145, Budapest
- 1 szakember válaszolt
Lemezjátszó tűjének megjavítására keresek szakembert. Kérem telefonon keressenek.
- 2230, Gyömrő
- 0 szakember válaszolt
Fujifilm Finepix s1800-as gépem nem ismeri fel a memóriakártyákat, nem lehet visszanézni a készült fotókat és mintha pillanatok alatt lemerítené az elemeket. Menny egy ilyen javítás? Alkatrésznek el lehet-e adni?
- 2461, Tárnok
- 0 szakember válaszolt
Jbl tour pro 2 fülhallgatóm tokja nem akar feltölteni!
- 1141, Budapest
- 0 szakember válaszolt
A lemezjátszó fejének tűje nem áll ki eléggé és a felemelő karral nem lehet felemelni a tűt a lemezről.
- 3433, Nyékládháza
- 0 szakember válaszolt
A JBL hangszóró nem töltődik, de érzékeli a töltőkábelt. Előtte könnyen feltöltődött.

