Kertgondozás, kertfenntartás
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 166374
- A feladat létrehozva: 18 szept. 06:46-kor
- Frissítve: 2 hónapja
Feladat létrehozója

- attila.********@a******.**Nem ellenőrzött
1 szakember válaszolt

- 16 000 Ft
Ár-irányelveink
Csengőd környékén a barackfa ágak darálása kamionnyi mennyiségben általában 30 000 és 50 000 forint között mozog. Az ár függ az ágak vastagságától, a darálás nehézségétől és attól, hogy mennyi időbe telik a munka. Egy kamionnyi ág darálása általában 3-5 órát vesz igénybe. Átlagosan 1 m³ ág darálása 3 000-5 000 forintba kerül, így ha a kamion körülbelül 10 m³, akkor jön ki a teljes ár. Fontos, hogy a helyszín megközelíthetősége és az ágak előkészítettsége is befolyásolhatja a végső díjat. A szolgáltatás ára csak a munka költségét tartalmazza, az anyagokat nem. Ha pontosabb árajánlatot szeretnél, érdemes helyszíni felmérést kérni, mivel az ágak mennyisége és állapota jelentősen változtathat a díjon.
További feladatok ebben a kategóriában
- 8623, Balatonföldvár
- 3 szakember válaszolt
1200 nm egy éve nem vágott zöld gaz
- 2521, Csolnok
- 5 szakember válaszolt
Ha jól tudom a fám egy, Ukrán óriás, 34 éves, hatalmas.
- 2800, Tatabánya
- 5 szakember válaszolt
Fűnyírás,gazolás,zöld hulladék elszállítás
- 1223, Budapest
- 5 szakember válaszolt
Kb 15 m2 kell lerakni 3 db -ban egy 8-9 m2 ( 2x4,40, ) meg 2x kb 2-3 m2 Viszonylag sík terep ,pici igazítás
- 3390, Füzesabony
- 8 szakember válaszolt
Nagy méretű v - törzsű diófa kivágása.
- 2475, Kápolnásnyék
- 3 szakember válaszolt
A házam előtt van egy nagyra nőtt pampafű, egy igen nagyra nőtt, elfoglalja a járdát vagy eltakarja, ezt szeretném eltávolíttatni. Kérem telefonon keressenek.
- 2400, Dunaújváros
- 4 szakember válaszolt
3,5X 10m terület. 3,5m betonszegély szükséges, többi oldalról vagy kerítés alap,, vagy szegély van már. Altalaj föld, ezért a rétegrend kialakítása szükséges 5X6m terület. 5m betonszegély szükséges, többi oldalról vagy kerítés alap,, vagy szegély van már. Altalaj föld, ezért a rétegrend kialakítása szükséges.
- 2131, Göd
- 5 szakember válaszolt
Leyland ciprus sövény nyírása kb. 10 m hosszan
- 1239, Budapest
- 12 szakember válaszolt
kb. 400 m2 területen kellene levágni a fűvet
- 3390, Füzesabony
- 6 szakember válaszolt
Díszkertet szeretnék kő és mulcs felhasználásával (fú nélkül) csepegtető rendszerrel, növény ültetéssel, jelenlegi tereprendezéssel (föld elhordás, 1 növény kivágás) 36 m"-en.

