Felmosógép javítása
Feladat információi
Paraméterek
Fizetési módok
A feladat részletei
- 166883
- A feladat létrehozva: 22 szept. 07:48-kor
- Frissítve: 2 hónapja
Feladat létrehozója
- +36 30 229 ** **Ellenőrzött
- Csak telefonos kommunikáció
Ár-irányelveink
Fonyódon egy Gerser felmosógép javításának ára általában 10 000 és 20 000 forint között mozog. Az ár függ a hiba jellegétől és a javításhoz szükséges időtől. Egyszerűbb hibák, mint például a csapágy vagy tömítés cseréje, általában 10 000–12 000 forintba kerülnek, és a munka 1-2 órát vesz igénybe. Bonyolultabb problémák, például az elektronika vagy motor javítása, költségesebb lehet, akár 15 000–20 000 forint is lehet, és akár 2-3 órát is igénybe vehet. Mivel a javítás helyszíni vagy szervizben történik, a kiszállási költség is befolyásolhatja az árat, de Fonyódon ez általában alacsony. Telefonon érdemes egyeztetni a pontos hibáról, hogy a szerelő pontosabb árajánlatot adhasson. Átlagosan egy felmosógép javítása 1-3 órát vesz igénybe, a hiba összetettségétől függően.
További feladatok ebben a kategóriában
- 2113, Erdőkertes
- 1 szakember válaszolt
valo szinü csapágyas mert csörög csattog
- 1092, Budapest
- 3 szakember válaszolt
Elektrolux EWT1062IDW nem indul el. Villog a sárga start lámpa, érintésre pitty hangot ad, de egyik mosóprogram állásban sem indul el. A szivattyút megnéztük, nincs eldugulva.
- 2840, Oroszlány
- 0 szakember válaszolt
Szeretném felújíttatni a futópad motorját. A motor adatai: ZYT***/**, **,* A, 3.0 HP, 3400 RPM. Oroszlányban lakom, és érdekelne, kb. mennyibe kerülne a felújítása, illetve vállalnak-e helyszíni javítást vagy inkább szervizbe kell szállítani a motort. Kérem, küldjenek árajánlatot és tájékoztatást a várható határidőről.
- 1125, Budapest
- 2 szakember válaszolt
Kis vizet vesz a mosógép, utána csak hangja van, de nem csinál semmit.
- 1114, Budapest
- 4 szakember válaszolt
Mosogatogep f15 hibakód lefolyócső elzáródás
- 1225, Budapest
- 2 szakember válaszolt
A szárítógép nehezen szárítja a ruhát, kondenzvíz alig va
- Rózsa u., Budapest
- 5 szakember válaszolt
Főzőlap csere: a meglevő gáz helyett, gáz-villany főzőlapra váltani
- 8161, Ősi
- 0 szakember válaszolt
egy fükasza ami nem indul el. és egy ami el indul de gáz adásra le fullad.

