Bútorszerelés, bútorfelújítás
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 166986
- A feladat létrehozva: 22 szept. 15:18-kor
- Frissítve: 2 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 30 352 ** **Ellenőrzött
- kapos******@g****.***Nem ellenőrzött
- Csak telefonos kommunikáció

- (20 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (4 értékelés)
- 55 000 Ft

- 90 000 Ft

- (3 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- 14 900 Ft

- 50 000 Ft/szolg.
Ár-irányelveink
Székesfehérváron egy vendatípusú bútor összeszerelése, három vitrines szekrény, egy komód és két falipolc esetében a munkadíj általában 30 000–50 000 forint között mozog. Ez az ár a bútorok méretétől, összetettségétől és a szerelés nehézségétől függ. Átlagosan egy vitrines szekrény összeszerelése 8 000–12 000 forintba kerül, a komódé kb. 7 000–10 000 forint, míg egy falipolc felszerelése 3 000–5 000 forint körül alakul. Így a teljes munka ára összesen 31 000–44 000 forint körül várható. Az időtartam általában 3–5 óra, a bútorok méretétől és a helyszín adottságaitól függően. A pontos ár meghatározásához érdemes felmérést kérni, mert a szerelési körülmények és a bútorok állapota is befolyásolhatja a díjat.
További feladatok ebben a kategóriában
- 7634, Pécs
- 1 szakember válaszolt
Lapraszerelhető ruhásszekrény ajtajai össze-vissza állnak. Az egyik rácsukódik a másikra, máshol meg lyuk van az ajtók között. Ehhez keresek szakembert, hogy kijavítsa.
- 1143, Budapest
- 9 szakember válaszolt
Leszakadt az ágykeret a fával együtt ami tartotta a keretet viszont csak az egyik oldalon
- 1048, Budapest
- 5 szakember válaszolt
Konyhai munkalap egyik oldal 3m a màsik 2m.30 cm
- 7020, Dunaföldvár
- 0 szakember válaszolt
Szerintem Áthúzzátni kell. A videón látszik az egyik szék (ami nagyjából jó állapotú), a másik viszont nem annyira. Szeretném a másikat athuzzatni. Egyenlőre inkább az árat érdeklődni szeretném. Előre is köszönöm
- 8900, Zalaegerszeg
- 0 szakember válaszolt
245x90x150-es sarok kanapé, aminek a váza textilbőr, az ülő felülete és a 3 db párna szövet. A bőrtextil foszlik, annak cseréje, illetve az ülőfelület szivacsának cseréje. A szövet részt ár függvényében szintén cserélni.
- 1147, Budapest
- 5 szakember válaszolt
Duplaszàrnyas,klasszikus beltèri ajto
- 3372, 61, Egri út, Kömlő
- 1 szakember válaszolt
Az asztalnál a lába meglazult a csavar lehetséges hogy ki estek
- 6000, Kecskemét
- 1 szakember válaszolt
Stílus: modern neoklasszikus, kazettás+lamellás front; füstszürke/bronze üveg vitrin. Méret: mennyezetig \~270 cm; szélesség 3–5 m; mélység 58–60 cm (ha csak 50 cm fér, rövid akasztók kihúzhatóval). Korpusz: 18 mm laminált, 2 mm ABS él. Front: 22 mm MDF, selyemmatt festett (RAL ****/****). Vitrin: 4–6 mm edzett füst üveg, keskeny pezsgő arany alu keret. Vasalat: Blum/Hettich soft-close (Clip-Top pánt, Tandembox/Movento fiók). Fogantyú: hosszú szatén arany, \~320 mm osztás. Világítás: LED profil vitrineknél és fő akasztóknál, ajtónyitás-érzékelővel, 3000–3500 K. Osztás: 50–60 cm modulok, ajtószárny max 60 cm; rejtett felső záróléc és oldalsó takaróléc. Belső kiosztás (irányadó): 1–2 vitrines akasztós modul rövid ruhára, 1 fióktorony 4–6 fiókkal, 1 hosszú akasztó, 1 dupla rövid akasztó kihúzható nadrágtartóval, 1 cipő/polc modul; felül minden modul felett 35–40 cm pakoló.
- 1032, Budapest
- 0 szakember válaszolt
Egy egyszerű irodai széket szeretnék újrakárpitoztatni. Jelenleg kék színű, itt-ott foltos, kopott. Zöld színű szövettel szeretném újrahúzatni (egy háttámla, egy ülőfelület). Az ülőpárnát is lehetne cserélni, mert már kicsit ki van ülve, de ez másodlagos.

