Hűtőgép gázfeltöltés
Feladat információi
Paraméterek
Fizetési módok
A feladat részletei
- 16716
- A feladat létrehozva: 23 szept. 06:56-kor
- Frissítve: 3 éve
Feladat létrehozója

- +36 70 459 ** **Ellenőrzött
- zitek******@g****.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
További feladatok ebben a kategóriában
- Népszínház u., Budapest
- 0 szakember válaszolt
Elektrolux EKV 5600, elektromos főzőlap, és elektromos tűzhely A hibajelenség: lecsapja a FI relét a sütő része A FI relét nem azonnal csapja le, hanem kb 5 perc múlva Tesztek: 0-ás teszt: A főzőlap része tökéletes, nincs vele probléma egyik lappal se 1-es teszt: Grill esetén a hőfokot 0-ra állítva, nem csapja le, áttekerve 100fokra, egyből lecsapja a FI relét 2-es teszt: alsó-felső sütésre állítva 50 foknál még nem csapja le, 110 foknál lecspja 3-as teszt: csak alsó sütésre állítva 100foknál még nem csapja le, 110 foknál lecsapja Budapest, VIII. kerület, Népszínház utcában található a készülék, nálunk szeretnék egy ajánlatot kérni a javításra Kizárólag olyan ajánlat érdekel, ahol sikertelen javítás esetén nem kell fizetni se kiszállási, se egyéb költséget.
- 4400, 1, Kossuth tér, Nyíregyháza
- 0 szakember válaszolt
Leakartam szedni a jeget a fagyasztobol es megszurtam az egyik racsot es kifolyt a gaz azon a pici lyukon
- Bocskai út, Budapest
- 0 szakember válaszolt
control panel (touch) not working. Gorenje induction coocker, model number unknown. Looking for repair.
- 1013, Budapest
- 0 szakember válaszolt
Samsung/XEO kerámia főzőlap bal alsó, külső (nagyobbítható) felülete nem dolgozik. Jobb felső főzőrész "alaplap" nem működik, a nagyobbítható rész működik.
- 8900, 57, Napsugár u., Zalaegerszeg
- 0 szakember válaszolt
Samsung főzőlap beszerelése garancia miatt
- 6100, 1, Eötvös u., Kiskunfélegyháza
- 0 szakember válaszolt
Whirlpool induction lap nem reagàl semmire.
- 7635, 20, Veréb dűlő, Pécs
- 0 szakember válaszolt
ETA 2407 porszívóm gyengén szív, szeretném megjavítatni.
- 7051, 52, Petőfi Sándor u., Kajdacs
- 0 szakember válaszolt
Jó napot kívánok! Egy Bosch villanyos gáztűzhelyt kellene beüzemelni. Egy árajánlatot szeretnék kérni. Köszönöm szépen! Cím :Kajdacs Petőfi Sándor utca 50. Telefonszámom: ***********
- 0 szakember válaszolt
Zanussi lindo 100 (felültöltős) 6 éves mosógépnek mosás közben elakadt a dob.
- 1013, Clark Ádám tér, Budapest
- 0 szakember válaszolt
Konyhai fali páraelszívó beszerelésére keresek szakembert. Típus: Gorenje WHI649EB /60cm széles/ Kivezetés átmérője: 150mm Cím: Budapest 1182 Esze Tamás utca 22.
- Tiszaföldvár5430, 4, Jókai Mór út, Tiszaföldvár
- 0 szakember válaszolt
zanussi hűtő tipusa ZRB36104WA a probléma az hogy állandóan megy nem lehet szabályozni nem olvasztja le a hátfali jeget stb