Vízmelegítők, kazánok, bojlerek
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat hamarosan lezárul
- Hátralévő idő: 9 nap
A feladat részletei
- 167519
- A feladat létrehozva: 26 szept. 11:14-kor
- Frissítve: 5 napja
Feladat létrehozója

- leleklab********@g****.***Nem ellenőrzött
Érdekel ez a munka? Küldd el ajánlatod (mutasd be magad) és szerezz közvetlen kapcsolatot az ügyféllel!
7 szakember válaszolt

- (4 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (6 értékelés)
- 1 000 Ft

- (4 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- Egyedi megállapodás

- (3 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (1 értékelést)
- Egyedi megállapodás
- 1 Ft/szolg.
Még nem választottak szakembert. Van esélyed elnyerni ezt a munkát, ha most elküldöd ajánlatod!
Ár-irányelveink
Egy villanybojler javítása Hajdúhadházon általában 10 000–18 000 forint között mozoghat a munkadíj, anyagköltség nélkül. Ez az ár attól függ, hogy milyen hibát kell elhárítani: például egy egyszerű izzócsere vagy termosztát javítása olcsóbb, míg a fűtőszál vagy vezérlőegység cseréje bonyolultabb és drágább lehet. Átlagosan egy ilyen javítás 1–2 órát vesz igénybe, így az óradíj 8 000–10 000 forint körül alakul. Ha az egész bojler nem világít és nem melegít, akkor valószínűleg elektromos hibáról van szó, amit szakembernek kell ellenőriznie a külön kapcsolónál és a villanyóránál. Az ár tehát a hiba jellegétől és a beavatkozás időtartamától függ. Például, ha csak egy alkatrészt kell cserélni, a végösszeg közelebb lesz a 10 000 forinthoz, míg összetettebb javítás esetén 18 000 forint is lehet.
További feladatok ebben a kategóriában
- 4200, Hajdúszoboszló
- 4 szakember válaszolt
Ariston bojler kijelzőjén folyamatosan világít minden kijelző lámpa , ki - be kapcsolásra nem reagál , és természetesen nem melegíti a vizet. A bojler le van ürítve és ha kell a szervizbe be tudom szállítani.
- 2085, Pilisvörösvár
- 3 szakember válaszolt
Ariston gázkazán készülékem van és nem melegíti a vizet. Egy piros resetgombot ír ki a hibakód. Kérem telefonon keressenek.
- Pécs
- 6 szakember válaszolt
Hajdú bojler nem melegíti a vizet. A kis piros lámpa sem ég ami a készüléken van. Kérem telefonon keressenek.