ID 167608

Karosszériajavítás

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Költségkeret 500 000 Ft
  • 1077, Budapest

Feladat információi

Külső fènyezès

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 167608
  • A feladat létrehozva: 27 szept. 11:55-kor
  • Frissítve: 7 hónapja

Feladat létrehozója

Ferenc
  • fiat*****@w**********.***
    Nem ellenőrzött

1 szakember válaszolt

józsef
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás

Ár-irányelveink

Budapesten a külső fényezés ára jellemzően 30 000–70 000 forint között mozog négyzetméterenként, attól függően, hogy mennyire sérült a felület, milyen típusú autóról van szó, és milyen minőségű festéket használnak. Egy átlagos személyautó teljes külső fényezése általában 150 000–400 000 forintba kerül, ami körülbelül 5–7 négyzetméter festendő felület alapján számolható. Egy négyzetméter fényezése 4–8 órát vehet igénybe, a munkafolyamat részleteitől függően. Ha csak kisebb karcokat vagy foltokat kell javítani, az ár természetesen alacsonyabb lehet, de a teljes karosszéria lefedése drágább és időigényesebb. A pontos ár meghatározásához érdemes személyesen megmutatni a gépjárművet a szakembernek, mert a felület állapota és a kívánt minőség jelentősen befolyásolja a végső költséget.

További feladatok ebben a kategóriában

Keresek szakembert fényszóró polírozásához és lakkozásához
  • Baja
  • 0 szakember válaszolt

Személyautóm fényszóróit szeretném políroztatni és lakkoztatni, mert elszürkültek és vesztettek az átlátszóságukból. A cél, hogy visszanyerjék a fényáteresztő képességüket és hosszabb távú védelmet kapjanak. A munkát Baján végezném el, költséghatékony, de jó minőségű megoldást keresek.

Autó tetőkárpit cseréjéhez szakembert keresek
  • Miskolc
  • 0 szakember válaszolt

VW Jetta tetőkárpitja leszakadt, teljes cserére van szükség. A munkát Miskolcon kell elvégezni, sürgős a javítás. Először ajánlatokat szeretnék kapni a szakemberektől.

Karosszériajavítás
  • 4220, Hajdúböszörmény
  • 0 szakember válaszolt

B5 passat kombi csomagtér ajtó rozsdásodás, javítani festeni fekete szín, mind a két oldali hátsó kerék ív alsó része rozsdás korrodált javítani festeni, hátsó lökhárító lepattogzott a festék javítani festeni

Autófényezőt keresek lökhárító javításához, karcolás és lakk
  • Győr
  • 0 szakember válaszolt

Van egy lökhárítón lévő karcolás és lakk lepattogzás az autómon. Az autó sima fehér, nincs speciális metál vagy gyöngyház felület. A munkát Győrben szeretném elvégeztetni, az időpontban rugalmas vagyok. Szeretném összehasonlítani az ajánlatokat és több árajánlatot kapni.

Keresek autó küszöb javító szakembert Debrecenbe
  • Debrecen
  • 0 szakember válaszolt

Peugeot 206 SW (2002) kombiról van szó. A jobb oldali küszöbön tenyérnyi lyuk keletkezett, a többi rész jó, kopogtatáskor fémszerű hang hallatszik. Debrecenben szeretném elvégeztetni a javítást, és elsősorban az árakra lennék kíváncsi október 3-11 közötti időponttal.

Karosszériajavítás
  • 8200, Veszprém
  • 0 szakember válaszolt

Rohad a fiat 500, alul két egy méteres lyuk meg a küszöbb egyik.

Keresek jobb oldali tükör cseréjéhez szakembert
  • 1155, Vasutastelep u., Budapest
  • 0 szakember válaszolt

Suzuki Swift Sedan jobb oldali tükre sérült, a burkolat kitörött és cserére van szükség. Nem rendelkezem új tükörrel, a szakembernek kell beszereznie az alkatrészt. Gazdaságos, standard minőségű megoldást kérek. Mivel autóval járok dolgozni, a csere sürgős, azonnali beavatkozást szeretnék.

Karosszériajavítás
  • 7624, Pécs
  • 1 szakember válaszolt

Jh iv csere, a oszlop javitas, szelvedo csere

Karosszériajavítás
  • 2730, Albertirsa
  • 0 szakember válaszolt

Bal nyulványt a lámpatartóval lekell vágni, van hozzá másik, vissza kell heggeszteni az újat

Karosszériajavítás
  • 9152, Börcs
  • 0 szakember válaszolt

Ajtó horpadas kiszedès

Karosszériajavítás
  • 1161, Budapest
  • 0 szakember válaszolt

Bal első sárvédő fényezése

Karosszériajavítás
  • 1151, Budapest
  • 0 szakember válaszolt

m