Fűtés beüzemelés
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat teljesítési határideje
- Feladat kezdésének időpontja: 01 okt. 2025, 08:00
A feladat részletei
- 167854
- A feladat létrehozva: 29 szept. 11:14-kor
- Frissítve: 8 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 30 746 ** **Ellenőrzött
- laszlofe********@g****.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
2 szakember válaszolt

- (12 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- Egyedi megállapodás
Ár-irányelveink
Budapesten egy Héra típusú gázos cserépkályha begyújtása és tisztítása általában 10 000–18 000 forint között mozoghat. A pontos ár függ a kályha állapotától és a helyszín adottságaitól, például mennyire könnyen hozzáférhető a készülék. Átlagosan a munka 1–2 órát vesz igénybe. Egy egység, vagyis egy darab cserépkályha begyújtása és tisztítása tehát körülbelül 10–18 ezer forintba kerül. Ha több kályhát kell kezelni, az ár egységenként csökkenhet, például 2-3 darab esetén már 8–12 ezer forint között mozoghat a darabonkénti ár. A szolgáltatás ára nem tartalmazza az esetleges alkatrészek vagy tisztítószerek költségét, csak a szakmunka díját. Ez az árkategória a budapesti átlagos piaci viszonyokat tükrözi, kisebb vagy nagyobb munkák esetén az ár változhat.
További feladatok ebben a kategóriában
- 2243, Kóka
- 0 szakember válaszolt
Egy kisebb méretű cserépkályhára gondoltam, ami mellé le is lehet ülni, főleg inkább a nyújtott változat lenne az ideális
- 1205, Budapest
- 10 szakember válaszolt
Gáz vagy villanykazán (pincébe) való telepítése, ami ellátja a lakást melegvízzel és négy radiátor kiépítése, esetleges padlófűtés a pincébe
- 3464, Tiszavalk
- 1 szakember válaszolt
Cserépkályha építés ami kiszolgál egy 60nm + 20+ 20 nm -es helységet . Kiépítve a víz teres rendszert és a hozzá tartozó gépészetet .
- 2642, Nógrád
- 3 szakember válaszolt
Egy régi szerelt kéménybe kötött Junkers kombi cirkó cseréje
- 1185, 48, Sió u., Budapest
- 3 szakember válaszolt
Ami a megvalósításhoz szükséges, felmérést kérek.
- 2030, Érd
- 6 szakember válaszolt
17 éves buderus gb022-24k lecserélése Bosch Condens 2300i W GC2300iW 24/30 C23 KOMBI kazánra
- 5000, Szolnok
- 3 szakember válaszolt
4 emeletes társasház 3. emelet. Kemény nincs bélelve. 58nm 3 radiatorhoz elegendő fűtésvízre van szükség+melegvíz.
- 4285, Álmosd
- 0 szakember válaszolt
Gázcsonkra való rácsatlakozás, rendszer kiépítése
- 8000, Szfvár
- 3 szakember válaszolt
Régi kazán leszerelése és új üzembe helyezése
- 1161, Árpád u., Budapest
- 2 szakember válaszolt
Szokásos éves karbantartás FÉG C21 gázkazánon, gázok ellenőrzése működés közben.
- 3526, Miskolc
- 2 szakember válaszolt
Kondenzációs kazán már meg van véve, a kéményátalakítás, bekötés érdekelne.

