ID 167935

Keresek szakembert ház feltérképezésére eladás miatt

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Költségkeret 100 000 Ft
  • 4752, Győrtelek

Feladat információi

Ingatlan feltérképezést szeretnék elvégeztetni egy házon eladás céljából Györteleken. Több ajánlatot kérek különböző szakemberektől az összehasonlításhoz. Fontos a pontos helyszíni felmérés és a tulajdoni határok rögzítése a dokumentációhoz. Rugalmas vagyok az időpontot illetően.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 167935
  • A feladat létrehozva: 29 szept. 18:33-kor
  • Frissítve: egy hónapja

Feladat létrehozója

Anna
  • +36 70 271 ** **
    Nem ellenőrzött
  • jkis*****@g****.***
    Nem ellenőrzött
Tamás
  • 2.7(2 értékelés)
  • 100 000 Ft

Ár-irányelveink

Győrteleken ingatlan feltérképezésére szakember díja általában 80 000–150 000 forint között mozog, a munka összetettségétől és az ingatlan méretétől függően. Egy átlagos családi ház esetében a teljes felmérés ára 100 000–130 000 forint körül alakul. Ez az összeg tartalmazza a helyszíni pontos mérési munkát és a tulajdoni határok rögzítését, ami kulcsfontosságú az eladáshoz szükséges dokumentációhoz. Általában 1–2 nap alatt készül el a felmérés, a helyszín és az időjárási körülmények függvényében. Ha például egy 100 négyzetméteres házról van szó, akkor ez nagyjából 1 000–1 300 forint/m² munkadíjat jelent. Az árak változhatnak attól is, hogy a szakember milyen felszerelést használ, illetve mennyi adminisztrációval jár a dokumentumok elkészítése. Több ajánlat bekérése ajánlott, mert így könnyebb megtalálni a legjobb ár-érték arányt.

További feladatok ebben a kategóriában

Ingatlan ügyintézés
  • 3335, Bükkszék
  • 0 szakember válaszolt

Ingatlan ertekbecsles előzetes kalkulaciohoz

Ingatlan ügyintézés
  • 5553, Kondoros
  • 0 szakember válaszolt

összkomfortos kertes ingatlan

Ingatlan ügyintézés
  • 9024, Győr
  • 0 szakember válaszolt

nem értem a kérdést.

Tervrajz
  • 4242, Hajdúhadház
  • 1 szakember válaszolt

Tervrajzot szeretnék készíttetni egy ingatlanról. Kérem telefonon keressenek.

Ingatlan ügyintézés
  • 8181, Berhida
  • 0 szakember válaszolt

A város központjában van az ingatlan.30 évig vendéglátóhelyként üzemelt a vállalkozás.A covid után került bezárásra az üzlet.Utána átalakítottuk vendégháznak és jelenleg is így működik ,már 9 éve.

Ingatlan ügyintézés
  • 7386, Gödre
  • 0 szakember válaszolt

Ingatlan eladásával járó ügyintézés...Földhivatalfelé

Magánnyomozó
  • 1158, Budapest
  • 7 szakember válaszolt

Pár kapcsolat

Jogi tanácsadás
  • 1225, Budapest
  • 1 szakember válaszolt

Lakás kizárolagos örököse

Magánnyomozó
  • 1156, Budapest
  • 5 szakember válaszolt

Gépkocsit rongálás, az elmúlt 9 évben 7x tettem feljelentést. Testvér csinalja

Jogi tanácsadás
  • 8083, Csákvár
  • 1 szakember válaszolt

Ház tulajdonosok közös szennyvíz aknáról . Közös szennyvíz aknáról az egyik tulajdonos le akarja kötni a másik tulajdonost.

Magánnyomozó
  • 2217, Gomba
  • 5 szakember válaszolt

nem szeretném hosszan elnyújtani a szót de a feladat főbb része az lenne hogy mivel a párom apukája magán válallkozó az utóbbi időben egy alkalmazott hőlgyel szorosbra kötötte össze magát nos ez nem is lenne baj ha a hölgy részéről is kölcsönös lenne a szerelem mivel a kor különbség is kb 12 év közöttük apósom 65 éves a hölgy hallomásom szerint 53 a lényege az lenne hogy apósom vagyonára hajt a végső státusza pedig az eltartási szerződés megkötése lenne véleményem szerint mivel a párom ezt tudja és félti ettől az apját nem szeretné hogy kisemmizzék az apját megakarja ettől óvni őt mivel apósom fülig szerelmes lett belé ezt nem látja a másik megyöződése a páromnak mivel piaci munkából van a betevő és pénzel dolgoznak a párom észre vétele szerint ez a hölgy már lopott is ki tudja mennyit piacos pálya futása óta ennél a cégnél a fő piac veres egyháza és lencse végre szeretnénk kapni vagy ha videó is készithető lenne rólla az nagyon jó lenne hogy egyszer s mindenkorra vége szakadjon ennek az egyoldalú románcnak pár mondatban még csak anyit tennék hozzá hogy ennek a hölgynek van 1-2 segitsége hogy figyeljenek ha ép pénzt akar eltenni nehogy meghiúsuljon a terve enyi lenne a feladat része

Könyvelés
  • 7600, Pécs
  • 1 szakember válaszolt

Egyszemélyes Kft- T szeretnék indítani