Bútorszerelés, bútorfelújítás
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 168368
- A feladat létrehozva: 02 okt. 14:06-kor
- Frissítve: 2 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 20 489 ** **Nem ellenőrzött
- donat.z********@g****.***Nem ellenőrzött
Ár-irányelveink
Budapesten egy 68x68 cm-es poszter keretezésének ára általában 5 000–10 000 forint között mozog. Ez az ár a munkadíjra vonatkozik, anyagköltség nélkül. Az ár attól függ, hogy milyen típusú keretet választanak, mennyire bonyolult a keretezés, illetve hogy a szakember mennyire gyorsan és precízen dolgozik. A 68x68 cm-es méret egy közepes méretű poszternek számít, így a munkadíj általában egységárként is értelmezhető: körülbelül 5 000–10 000 forint egy darabra. A keretezés általában 1-2 órát vesz igénybe, beleértve a poszter előkészítését és a keret pontos illesztését. Ha több posztert szeretnénk kereteztetni, akkor a darabonkénti ár csökkenhet, főleg ha ugyanazt a keretet használják. Összességében Budapest területén ez a díjszint reális a bútor- és képkeretező szakemberek körében.
További feladatok ebben a kategóriában
- 3100, Salgótarján
- 0 szakember válaszolt
Ikea konyhabútor szerelés: Knoxhult, fehér, 180x61x220cm (felső szekrény szélesség: 120 cm, alsó szekrény szélesség: 180 cm) Beépíthető főzőlap és sütő beszerelése (munkalap főzőlap számára bevágással) Mosogatótálca és csaptelep beszerelése (munkalap mosogatótálca számára bevágással)
- 1148, Budapest
- 2 szakember válaszolt
Megkarcoltam egy beépített szekrényen a tükröt, az egész ajtaja tükrös...a méret kb 75cm széles és 232cm hosszú, ezt szeretném kicseréltetni
- 6630, Mindszent
- 0 szakember válaszolt
4 db art deco fotelt szeretnék áthúzatni. egy fotelben kb. 800 szegecs van.... korábban vélhetően már volt javítva a kárpit. Textilbőrt vettem hozzá... a szegecseket is megvettem. A tűszövetet is, vagy mit az a szürke vastag a keménypapírokat is ... szóval mindent. Egyet elkezdtem magam, de nincs rá időm, és nem is lesz :)
- 4400, Nyíregyháza
- 0 szakember válaszolt
egy mosogató és egy főzőlap van elhelyezve L alakú
- 2120, Dunakeszi
- 3 szakember válaszolt
Zöld üvegajtós, variálható polcos szekrény, 96x50x177 cm (SzélességxMélységxMagasság). Kívülről eléggé megviselt, 8 cm-es esztergált lábakon áll. Újra szeretném javíttatni, políroztatni.
- 2800, Tatabánya
- 1 szakember válaszolt
Gyerek gardrób szekrény összeszerelés
- Budapest
- 6 szakember válaszolt
Meglévő tervek alapján néhány irodabútort kellene megépíteni, Egger bútorlapokból.

