ID 168400

Vízmelegítők, kazánok, bojlerek

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • 8991, Teskánd

Feladat információi

Átnézés /Ellenőrzés/ ha szükséges vízkőtelenítés Három éves lakóparkba szerelt új okos bojler

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 168400
  • A feladat létrehozva: 02 okt. 19:22-kor
  • Frissítve: 2 hónapja

Feladat létrehozója

Éva
  • +36 30 239 ** **
    Ellenőrzött
  • frva****@g****.***
    Nem ellenőrzött
  • Csak telefonos kommunikáció

3 szakember válaszolt

László
  • 3.2(8 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Imre
  • 1.2(4 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Bencze
  • 5.0(11 értékelés)
  • 30 000 Ft/szolg.

Ár-irányelveink

Teskándon egy hároméves, új okos bojler átnézése és szükség szerinti vízkőtelenítése általában 10 000–20 000 forint közötti munkadíjjal jár. Az ellenőrzés önmagában kb. 5 000–8 000 forint, míg a vízkőtelenítés további 5 000–12 000 forintot jelenthet, attól függően, mennyire erős a vízkőlerakódás és milyen módszert alkalmaznak. A teljes munkafolyamat általában 1–2 órát vesz igénybe. Ha a bojler állapota jó, csak az átnézés szükséges, így a költség az alsó határ körül marad. Amennyiben vízkőtelenítés is kell, a költség a felső tartományba kerülhet. Az árak változhatnak a szakember tapasztalatától és a helyszíni körülményektől függően. Összefoglalva, egy bojler átnézésével és szükség esetén vízkőtelenítésével Teskándon 10 000–20 000 forint között kalkulálhatunk, ami egységárként is megadható: kb. 10 000 forint az átnézés és 5 000–12 000 forint a vízkőtelenítés.

További feladatok ebben a kategóriában

Junkers kazán javítás
  • 1037, 60, Királylaki út, Budapest
  • 7 szakember válaszolt

Csöpög a víz a kazánból, és nincs nyomás.

Vízmelegítők, kazánok, bojlerek
  • 5661, Újkígyós
  • 2 szakember válaszolt

Új bojler bekötése

Vízmelegítők, kazánok, bojlerek
  • 5700, Gyula
  • 2 szakember válaszolt

Vízkőtlenítés

Vízmelegítők, kazánok, bojlerek
  • 7621, Pécs
  • 1 szakember válaszolt

Termosztát nem üzemel

Vízmelegítők, kazánok, bojlerek
  • 4200, Hajdúszoboszló
  • 5 szakember válaszolt

Ariston bojler kijelzőjén folyamatosan világít minden kijelző lámpa , ki - be kapcsolásra nem reagál , és természetesen nem melegíti a vizet. A bojler le van ürítve és ha kell a szervizbe be tudom szállítani.

Ariston gázkazán javítása
  • 2085, Pilisvörösvár
  • 4 szakember válaszolt

Ariston gázkazán készülékem van és nem melegíti a vizet. Egy piros resetgombot ír ki a hibakód. Kérem telefonon keressenek.

Bojlerjavítás
  • Pécs
  • 6 szakember válaszolt

Hajdú bojler nem melegíti a vizet. A kis piros lámpa sem ég ami a készüléken van. Kérem telefonon keressenek.

Vízmelegítők, kazánok, bojlerek
  • 4961, Zsarolyán
  • 3 szakember válaszolt

Kialudt a láng se fűtés se melegvíz

Ariston 24 kw os gázkazán nem műkődik eggyáltalán se meleg víz se fűtés 304-es hibakod
  • 3032, 109, Szabadság út, Apc
  • 3 szakember válaszolt

24 kw os ariston kombi gáz kazán

Vízmelegítők, kazánok, bojlerek
  • 7300, Komló
  • 6 szakember válaszolt

jó napot kivánok áprilisban lett véve egy austic 80 L es bojler rá 2 honapra alul a forró viz csöög nagyon belöle az aljában ált a viz azt le szedtem inkább mert álandoan dele volt vizzel egyszer volt eg szerelö aki azt monta hogy jövö héten jön akkor de azota se értem el és már elég sürgös lenne ez a dolog segitségét elöre is köszönöm

Vízmelegítők, kazánok, bojlerek
  • 3396, Kerecsend
  • 8 szakember válaszolt

Üdvözlöm, Egy 20 éves hajdú bojlert szeretnék lecseréltetni újra, (THERMEX Seano Smart 100 - elektromos vízmelegítő extra lapos kivitelben (1,8 kW / antracit) Helyszín: Kerecsend, Gárdonyi Géza utca. Amúgy másfél méterre van egy konnektor, ha az új bojlert be lehet dugni oda, akkor az árammal nem kell sokat szenvedni. Kérnék árajánlatot, és hogy milyen határidővel tudnák vállalni (a bojlert még meg kell rendelnem, még nincs meg). Illetve hogy a régi bojlert elszállítják-e? Vagy az feláras?

Villanybojlerszerelés
  • Veszprém
  • 7 szakember válaszolt

Villanybojler szerelés miatt hívom önöket. A villanybojler nem kapcsol be. Kérem telefonon keressenek.