Víz-, gáz- és fűtésszerelés
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat hamarosan lezárul
- Hátralévő idő: 4 nap
A feladat részletei
- 168441
- A feladat létrehozva: 03 okt. 07:55-kor
- Frissítve: 23 napja
Feladat létrehozója

- +36 20 326 ** **Ellenőrzött
- kat***@f*******.**Nem ellenőrzött
- Csak telefonos kommunikáció
4 szakember válaszolt

- (8 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (1 értékelést)
- Egyedi megállapodás

- (11 értékelés)
- 25 000 Ft/szolg.

- 25 000 Ft/db
Ár-irányelveink
Nagykanizsán a konvektor cseréje radiátorra általában 40 000–70 000 forint között mozog munkadíjként. Az ár függ a konvektorok számától, a radiátorok típusától és a szerelés bonyolultságától, például hogy szükséges-e a fűtési rendszer átalakítása vagy új csövezés. Egy konvektor cseréje átlagosan 4-6 órát vesz igénybe, ha nincs komolyabb átalakítás. Egy radiátor felszerelése így nagyjából 20 000–35 000 forint munkadíjjal kalkulálható. Ha több készüléket cserélnek, a teljes ár természetesen ennek többszöröse lesz. Az árban nincs benne a radiátorok vagy anyagok költsége, csak a munka. Ha speciális radiátorokat választanak, vagy a rendszer bonyolultabb, a díj magasabb lehet. Általában érdemes több szakembertől árajánlatot kérni a pontos kalkulációhoz.
További feladatok ebben a kategóriában
- 3231, Gyöngyössolymos
- 4 szakember válaszolt
1 gáz óra helyett 2 gázóra felszerelése. jelenleg 1 fő és 1 almérő... engedély tervrajz van... (államkincstáras számla köteles...) anyagszükséglet: 1 vizszintes (g1) gázóra szekrény 18méter 1 colos gázcső, 6m fél colos gázcső, 9darab 1 colos idom, 1 kovácsolt t elosztó ?5db fél colos idom 1 db 1 colos gázcsap, menetes idom 1 félcolos menetes vég... 15 db gumis távtartó .40 hegesztés (varrat készitésel jár) + eph... max 850 ezrem van rá..? MEGOLDHATÓ ? KB?
- 8719, Böhönye
- 0 szakember válaszolt
Radiatorok felszerelese csovezes kiepites.
- 9700, Szombathely
- 6 szakember válaszolt
Régi tiusu zománcozott fürdkád, kívül csempés
- 9028, Győr
- 4 szakember válaszolt
LIV típusú beépíthető WC tartályból csordogál a víz
- 2252, Tóalmás
- 8 szakember válaszolt
Kádfelújításra szeretnék ajánlatot kapni. Kérem telefonon keressenek.
- 3934, Tolcsva
- 7 szakember válaszolt
WC szivárog , át nedvesedett a fal. Van biztosításom.
- 8654, Ságvár
- 2 szakember válaszolt
Keringető szivattyút kellene beszerelni vegyes tüzelésű kazán.
- 1122, 28, Maros utca, Budapest
- 8 szakember válaszolt
Egy 60x140-es radiátor elkezdett csöpögni. Ezt kellene lecserélni egy 60x120-ra, termoszt hozzáadva, és kb 40cm-re eltolva.
- 7000, Sárbogárd
- 0 szakember válaszolt
4 éves ariston gázkazán éves karbantartása
- 7000, Sárbogárd
- 1 szakember válaszolt
4 éves ariston gázkazán éves karbantartása.
- 1116, Budapest
- 14 szakember válaszolt
Egy cirkóval fűtött lakás 5 kicsi és 2 nagyobb radiátorral. Nem melegszenek át teljesen a radiátorok.

