Takarítás
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat hamarosan lezárul
- Hátralévő idő: 13 nap
A feladat részletei
- 168489
- A feladat létrehozva: 03 okt. 13:14-kor
- Frissítve: 9 órája
Feladat létrehozója

- egerd*****@g****.***Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció

- Egyedi megállapodás

- 200 Ft/m2
Ár-irányelveink
Szepetneken a teljes takarítás ára változó, általában 10 000 és 20 000 forint között mozog óránként. A pontos összeg függ a takarítandó terület nagyságától, a szennyezettség mértékétől és a munka jellegétől. Ha például egy átlagos 50 négyzetméteres lakás teljes takarításáról van szó, az összköltség 50 000–100 000 forint lehet, ami négyzetméterenként 1 000–2 000 forintot jelent. Egy teljes lakás takarítása általában 4–6 órát vesz igénybe, de ez eltérő lehet a helyzet függvényében. Ha csak egy kisebb helyiséget vagy kevesebb időt vesz igénybe a munka, az ár arányosan csökken. Fontos megjegyezni, hogy a szolgáltatók között is lehetnek eltérések árban és minőségben, ezért érdemes előzetesen egyeztetni és árajánlatot kérni. Anyagköltséget nem számoltunk bele, csak a munka díját.
További feladatok ebben a kategóriában
- 9970, Szentgotthárd
- 2 szakember válaszolt
Egy kanapé,egy kihúzható kanapé és egy fotel kárpit tisztításra kérek ajánlatot.
- 3360, Heves
- 1 szakember válaszolt
Több darab 80 x 80 as- ikeás hosszabb szálú szőnyeget szeretnék tisztíttatni. Az, hogy hány darabot, az a darab ártól függ.
- 4034, Debrecen
- 0 szakember válaszolt
5 éve a klinikán dolgozok takaritokent és magánszemélyeknek is szoktam takarítani
- 8200, Veszprém
- 1 szakember válaszolt
Babakocsi tisztítás, fertőtlenítés, mozeskosar, gyerekules szettel együtt
- 1214, Budapest
- 25 szakember válaszolt
63 m2-es, régi (de nem romos, csak korszerűsítésre szoruló) családi ház. 18 m2 szoba 3-as dupla ablakkal, 9 m2-es veranda 3-as dupla ablakkal, 9 m2-es szoba kis ablakkal, konyha 1 dupla ablakkal, étkező 1 ablakkal, fürdő fent 1 kicsi ablakkal, kamra 1 picike ablakkal. Kiköltözés és kiürítés utáni alap takarítás: Pókhálózás, ablakkereteket csak áttörölni, ablakokat tisztítani, 2 szobaajtót, kamra ajtót, bejárati ajtót csak áttörölni, bejárati ajtó előtti rácsot leseperni (lemosni nem kell), WC-s és kádas fürdőt takarítani, a lakást felseperni, felmosni, a bejárati ajtó előtt kívül felseperni. Akadálymentes terület, a lakást idős, beteg ember lakta, nincs nagy piszok, ingatlan értékesítés előtti alap tisztasági takarításra volna csak szükség.
- 1125, Budapest
- 6 szakember válaszolt
50 m2-es tégla lakás, 20m2 szoba, 9 m2 szoba, L akalú előszoba, kádas m2-es fürdő, külön WC takarítása, a konyhában csak felmosás. Mindenhol szőnyeg, mindkét oldal porszívózása, parketta felmosása, fürdő, WC takarítás, szobákban 2 m-en ablakok + erkélyajtó, másik szobában 1 ablak, konyhában 1 ablak, máanyag keretben ablaktisztítás, neylon függönyök leszedése, visszarakása, 3 méter külső ablakrács letisztítása. Tisztítószert a tulajdonos megveszi. Hány órába tellhet ez a munka és mennyibe kerülhet magán takarítót alkalmazva egyszeri alkalomra ha órabérben számoljuk, illetve alkalmi díjban mennyibe? A lakást egy hölgy lakja, nagyjábül tisztaságot tart, extrém piszok nincs. Port törölni nem kell, konyhát takarítani a felmosáson kívül és az ablakpucoláson kívül nem kell.