ID 169194

Idősgondozás

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • 4400, Nyíregyháza

Feladat információi

Üdvözlöm! Az érintett személy közelében kellene csak lenni, semmilyen kiegészítő feladatra nincs szükség. Esetleges rosszullét alkalmával orvost értesíteni.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 169194
  • A feladat létrehozva: 08 okt. 19:47-kor
  • Frissítve: 8 hónapja

Feladat létrehozója

Tamás
  • hrt****@f*******.**
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció

1 szakember válaszolt

Szintia
  • Nincs értékelés

  • 2 000 Ft/szolg.

Ár-irányelveink

Nyíregyházán az idősgondozás egyszerű felügyeleti szolgáltatása, amikor csak a jelenlét szükséges, általában óradíjas rendszerben működik. Az ilyen típusú feladat ára 1500–2500 forint között mozog óránként, attól függően, hogy nappali vagy éjszakai műszakról van-e szó, illetve hogy hétköznap vagy hétvégén történik-e a felügyelet. Ha például 8 órás jelenlétről beszélünk, az összköltség 12 000–20 000 forint között alakulhat. Fontos, hogy a gondozó csak felügyel, nem végez aktív ápolási vagy háztartási feladatokat, és rosszullét esetén az orvos értesítése a feladata. Az ilyen típusú felügyelet általában folyamatos jelenlétet igényel, ami egy műszakban 8–12 órát jelenthet. A pontos ár függ a szolgáltató tapasztalatától, a munkarendtől és a megrendelő speciális igényeitől.

További feladatok ebben a kategóriában

Idősgondozás
  • 4251, Hajdúsámson
  • 1 szakember válaszolt

FekvőBeteg ápolás 44 nő részére

Idősgondozás
  • 3530, Miskolc
  • 3 szakember válaszolt

fekvobeteg ellátasa bokatores utan

Idősgondozás
  • 9700, Szombathely
  • 0 szakember válaszolt

12 oras apolas, segitsegnyujtas

Idősgondozás
  • 5213, Fegyvernek
  • 1 szakember válaszolt

91éves daganatos néni, utolsó napjai felügyeletében..

Idős gondozó vagyok
  • Pécs
  • 0 szakember válaszolt

Vállalom idős hozzátartozók ellátását Megbízható és gondoskodó segítőként vállalom idős hozzátartozók teljes körű ellátását. Szívesen segítek a mindennapi tevékenységekben (étkeztetés, tisztálkodás, gyógyszerbevétel figyelemmel kísérése, kísérés orvoshoz, bevásárlás, háztartási teendők). Munkámat türelemmel, empátiával és odafigyeléssel végzem, fontos számomra, hogy az idősek biztonságban és szeretetteljes környezetben érezzék magukat

Betegápolás
  • Szfvár
  • 1 szakember válaszolt

24 órás betegápolásra keresek szakembert. A hölgy smas beteg és most volt megműtve hasi műtéttel, úgyhogy nem nagyon tud mozogni. Segítség kellene neki még ahhoz is, hogy megforduljon. Kérem telefonon keressenek.

Idősgondozás
  • 3300, Eger
  • 2 szakember válaszolt

Sztrokos beteg fekszik

Idősgondozás
  • 3535, Miskolc
  • 2 szakember válaszolt

89 éves mamám a napokban kerül haza a kórházból, ahova mozgásszervi probléma miatt került be: egyik napról a másikra nem tudott/tud felállni csak nehezen, az egyik csípője nem "működött". Segítség kellene az étkezéshez/tisztálkodáshoz és minden mozgáshoz kötött dologhoz előre láthatólag hosszabb távon napi 4-6 órában, illetve a lábadozás idején az elején - amíg nem rendeződik az önálló mozgása - 24 órában. Mentálisan ép, nem demens. Érdeklődő, nyitott, jól kommunikáló nyugdíjas tanítónő.

Idősgondozás
  • 8360, Keszthely
  • 0 szakember válaszolt

12 órás vagy 24 órás felügyelet biztosítása idős ágyban fekvő beteg részére

Idősgondozás
  • 2840, Oroszlány
  • 0 szakember válaszolt

Idös beteget kell mosdatni,tisztába tenni.

Idősgondozás
  • 5000, Szolnok
  • 1 szakember válaszolt

Üdvözlöm! Anyukám etetése kórházban 14-18óráig

Idősgondozás
  • 6440, Jánoshalma
  • 0 szakember válaszolt

Bevásárlás mosdatás gyogyszerezés