Fotó, videó, audió eszközök
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 169345
- A feladat létrehozva: 09 okt. 19:09-kor
- Frissítve: 7 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 30 276 ** **Ellenőrzött
- lace****@g****.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
Ár-irányelveink
Egy eltört JBL fülhallgató javítása Várpalotán általában 5 000–12 000 forint között mozoghat, attól függően, hogy milyen mértékű a sérülés és milyen alkatrészek cseréjére van szükség. Az ár főként a munkaidőtől függ, ami általában 30 perctől 1 óráig tart egy egyszerű javítás esetén. Ha csak egy vezeték vagy a csatlakozó hibás, a munka gyorsabb és olcsóbb, kb. 5 000–7 000 forint. Komplexebb alkatrészcsere esetén, például a hangszóró vagy a ház cseréje, a munka drágább, akár 10 000–12 000 forint is lehet. Az árak Várpalotán a helyi szervizek árszínvonalán alapulnak, ami általában alacsonyabb, mint a budapesti átlag. A pontos díj a javítás mértékétől és a szerviz kapacitásától függ, ezért érdemes előzetesen árajánlatot kérni. Az ár csak a munkadíjat tartalmazza, az alkatrészek külön díjazás alá esnek.
További feladatok ebben a kategóriában
- 7100, Szekszárd
- 0 szakember válaszolt
JBL boombox készülékről lenne szó. Egyik hétről a másikra nem akart bekapcsolni sem.
- 6723, Szeged
- 0 szakember válaszolt
Redmi bluetooht füllhallgatómat leejtettem és a teteje leesett a zsanérral együtt. Ettől függetlenül működik és tölt is.
- 6724, Szeged
- 0 szakember válaszolt
Panasonic RZB110W bal fülhallgatója nem tölt, tisztítani próbáltam már, de akkor sem. Ezt kellene valahogy rendbehozni.
- 3600, Ózd
- 0 szakember válaszolt
canon Poqer Shot S2 IS tip. fényképezőgép . Nem kapcsol be (új 4db 3000mA -es ceruza elem)
- 6800, Hódmezővásárhely
- 1 szakember válaszolt
Nem javításról lenne szó. Azt szeretrném megtudni, hogy vásárolnak-e esetleg hangszórót. 2 db, gyakorlatilag új box lenne: Quelle Universum, névl. 16 W, zenei 45 W, Imp. 8 Ohm (22 x 17 x 38 cm). Válaszukat köszönöm.
- Szolnok
- 0 szakember válaszolt
Egy nagy hangszórónk van, az óvodában dolgozok és bekapcsolni mi be tudtuk a hangszórót, de nem működik. Kérem telefonon keressenek.
- 6000, Kecskemét
- 0 szakember válaszolt
Fuji Coolpix B500 fényképező vakuja nem működik.
- 1171, Budapest
- 0 szakember válaszolt
Lehet hogy az akkumulátorral van a gond, de az is lehet hogy a géppel (egy Fujifilm x-t10 gépről van szó) használat közben folyamatosan ki-be kapcsol. Nagyon szeretem ezt a gépet és még nem szívesen válnék meg tőle.
- 2400, Dunaújváros
- 0 szakember válaszolt
Vègfok átnézèse tranzisztorok ellenállások

