ID 169643

Varrógépek

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • 7633, Pécs

Feladat információi

Nem tudom a tűt használni mert megse mozdul

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 169643
  • A feladat létrehozva: 12 okt. 09:53-kor
  • Frissítve: 2 hónapja

Feladat létrehozója

Edit
  • bolyos******@g****.***
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció

1 szakember válaszolt

Csaba
  • 5.0(2 értékelés)
  • 1 234 Ft

Ár-irányelveink

Pécsen a varrógép tűjének javítása, ha az nem mozdul el, általában 5 000-12 000 forint között mozoghat. Az ár attól függ, hogy egyszerű beállításról van-e szó, vagy komolyabb mechanikai problémát kell megoldani, például a tűbefogó cseréjét vagy a tűszál mechanizmusának javítását. Egy egyszerű beállítás, amikor csak a tű pozícióját igazítják, általában 5 000-7 000 forintba kerül, és körülbelül 30-45 percet vesz igénybe. Ha viszont alkatrészcsere vagy mélyebb javítás szükséges, az ára 8 000-12 000 forint lehet, és akár 1-2 órát is igénybe vehet. Mivel a munkadíj többnyire óradíjas alapon történik, a pontos összeg a javítás bonyolultságától függ. Ez az ár csak a munkadíjat tartalmazza, az esetleges alkatrészek költsége külön kerül felszámolásra.

További feladatok ebben a kategóriában

Varrógépek
  • 8900, Zalaegerszeg
  • 0 szakember válaszolt

Tisztítás, beállítás, bevarrás.

Varrógépek
  • 7100, Szekszárd
  • 0 szakember válaszolt

Asztali varrógépemen a sima varrásnál a cérnát elszakítja a cakkos varrás funkciókat nem tudom jól beállítani. A gépet át kellene nézni mert még nem volt igazi karban tartása. Mostanában keveset használom már 22 éves.

Szárítógép szerelőt keresek
  • 3300, Eger
  • 3 szakember válaszolt

Bosch szàritogép àtnézése javitàsa

Varrógépek
  • 2536, Nyergesújfalu
  • 0 szakember válaszolt

Zörög a varrógép

Varrógépek
  • 2030, Érd
  • 1 szakember válaszolt

régi Neumann varrógép javítása

Varrógép javítás
  • Kaposvár
  • 0 szakember válaszolt

Varrógép javítást szeretnék. A varrógép nem szorítja a cérnát. Kérem telefonon keressenek.

Szárítógép szerelőt keresek
  • 4625, Győröcske
  • 1 szakember válaszolt

Szép jónapot szerintem az uszó gatyának becsipte a kötöjét azóta nagyon hangos nem is merjük bekapcsolni

Varrógépek
  • 4032, Debrecen
  • 0 szakember válaszolt

Nem működik a varrógèp csak búg, amikor a pedált nyomom. Az ékszíj forog rendesen,amikor spurniz a gép.

Varrógépek
  • 4100, Berettyóújfalu
  • 0 szakember válaszolt

Varrógép szervizelés, tanácsadás, mert nem tudom miért nem sikerül jól beállítani a cérnák feszességét, gyűri az anyagot, a felső cérna csúnyán varr

Varrógépek
  • 6723, Szeged
  • 0 szakember válaszolt

Valószínű a hurokfogóval van baj, állandóan beszorul a felső szál

Varrógépek
  • 2089, Telki
  • 0 szakember válaszolt

Kicseréltem a tüt, és valoszinuleg nem jol szereltem ossze.

Varrógépek
  • 2721, Pilis
  • 0 szakember válaszolt

Régi, kb. 100 éves, kovácsoltvas vas lábakon álló Singer varrógép tisztítása, beállítása, általános karbantartási volna a feladat. A meghajtó száját biztos cserélni kellene, továbbá nem működik rajta az öltéstávolság beállítás. Belül nagyon poros, piszkos.