Macskakozmetika
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 169743
- A feladat létrehozva: 13 okt. 06:25-kor
- Frissítve: 7 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 70 324 ** **Nem ellenőrzött
- dzsuga*******@g****.**Nem ellenőrzött
Ár-irányelveink
Dunaújvárosban a macskák körömvágása átlagosan 2 000–4 000 forint között mozog alkalmanként. Az ár függ a macska viselkedésétől, a körmök állapotától és attól, hogy mennyire együttműködő az állat. Egy körömvágás általában 10-15 percet vesz igénybe. Ha rendszeresen visszajársz, gyakran kedvezőbb árat is kaphatsz. Egy alkalomra számítva tehát 2 000–4 000 Ft körüli összegre lehet számítani, ami darabonként, tehát egy-egy köröm vágására kb. 200–400 Ft-ot jelent, mivel egy macskán nyolc köröm van (elülső és hátsó mancsokon). Fontos, hogy ha a macska stresszes vagy nehezen kezelhető, az ára magasabb lehet, mert több időt és odafigyelést igényel a szakember részéről. Általában a kozmetikusok előzetes időpont-egyeztetést kérnek, így a várakozási idő minimális.
További feladatok ebben a kategóriában
- 2011, Budakalász
- 0 szakember válaszolt
Perzsa macska,hatalmas csomók vannak a szőrében. Ki kellene fésülni. Nem szeretném levágatni,ha nem muszáj.
- Miskolc
- 0 szakember válaszolt
Egy félperzsa macskának kéne a szőrét lenyírni. Kérem telefonon keressenek.
- 4027, Debrecen
- 0 szakember válaszolt
To cut her nails and she sheds hair alot. To comb her hair out too
- 5744, Kevermes
- 0 szakember válaszolt
2db 4 hónapos kan cica 1db keverék kan kutyus 6 hónapos 1db 4 hónapos szuka kutyus Plusz mindbe chip ill.oltás,és a 6 hónapos kan kutyusnak problémás a füle
- 3100, Salgótarján
- 0 szakember válaszolt
4,5 hónapos dobermann. Alap vezényszavakat már ismeri. Pórázon megy. Idővel kereső kutyát szeretnék belőle képezni
- 7666, Pogány
- 0 szakember válaszolt
Nyugodtabb legyen ne szeleburdi,le tudjam kötni a figyelmét,engedelmeskedjen!
- 2800, Tatabánya
- 0 szakember válaszolt
Egyáltalán nem tudom magára hagyni a kiskutyám. Ha mégis megteszem,pl leviszem a szemetet,visit, sír, nagyon hangosan. Ha már latja hogy keszulodom, feszeng,nyafog. Ha elmegyek vele valahová, sokszor nyugtalan.
- 2800, Tatabánya
- 0 szakember válaszolt
Kutyusra kell vigyázni délutánonként másfél órát.
- 1165, Budapest
- 0 szakember válaszolt
Macskát szeretnék ivartalanítani. Kérem telefonon keressenek.

