Keresek olajcserét Audi A3 e-tron
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 169812
- A feladat létrehozva: 13 okt. 10:22-kor
- Frissítve: egy hónapja
Feladat létrehozója

- +36 70 340 ** **Nem ellenőrzött
- lacus.******@g****.***Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
Ár-irányelveink
2016-os Audi A3 e-tron olajcseréje Nyíregyházán általában 10 000–20 000 forint között mozog a munkadíj. Az ár attól függ, hogy milyen szervizt választasz: a gazdaságos megoldás egyszerű olajcsere, gyors kiszolgálással, ára körülbelül 10 000–12 000 Ft. A standard csomagban már lehet benne olajszűrő csere is, ez 15 000–18 000 Ft-ba kerülhet. A prémium szolgáltatás pedig alaposabb ellenőrzéseket, esetleg motor tisztítást is tartalmazhat, ami 18 000–20 000 Ft közötti díjat jelent. Az árak csak a munkadíjra vonatkoznak, az olaj és szűrő költségei külön jönnek. Egy olajcsere általában 30–60 percet vesz igénybe, így rugalmas időpontban könnyen beilleszthető a napirendbe. Budapesten a munkadíjak hasonló szinten vannak, de ott nagyobb szervizekben lehetnek kicsit magasabbak az árak, 12 000–22 000 Ft között. Így a teljes olajcsere munkadíja Nyíregyházán 10-20 ezer forint körül várható, egy alkalomra, tehát kb. ennyiért kalkulálhat.
További feladatok ebben a kategóriában
- Szombathely
- 0 szakember válaszolt
Autóban vezérlőcserére lenne szükségem. Kérem telefonon keressenek.
- Szeged
- 0 szakember válaszolt
Olajcserét szeretnék az autómban. Kérem telefonon keressenek.
- Nyíregyháza
- 2 szakember válaszolt
Opel Corsa D 1.2 típusú autómhoz szeretnék olajcserét. Azt kérem, hogy a szakember biztosítsa az olajat és a szűrőt. A munkavégzés helye Nyíregyháza, az időpontban rugalmas vagyok. Kérem, az ajánlatokat emailben küldjék el.
- CsabaGyula
- 0 szakember válaszolt
Szervizre van szükségem Skoda Felicia 2006 (MK1) személygépkocsim olajcseréjéhez. A standard csomagot kérem (motorolaj és olajszűrő cseréje). A szolgáltatást Békéscsabán vagy Gyulán szeretném elvégeztetni, sürgősen. Kérem, csak e-mailben keressenek a részletek egyeztetéséhez.
- 5720, Sarkad
- 0 szakember válaszolt
6,5 tonnás pótkocsim laprugóit kell felújíttatnom Sarkadon. Összesen 4 db laprugóról van szó, amelyek közül lehet, hogy legalább az egyik törött, ezért cserét szeretnék. Kérem, küldjenek ajánlatot a komplett cserére és a munkadíjra vonatkozóan. Időpont tekintetében rugalmas vagyok.
- Veszprém
- 1 szakember válaszolt
Teljes olajcserét szeretnék egy Renault Espace gépkocsiban. A munkát Veszprémben, a következő napokban végeztetném el, és a gyári ajánlás szerinti olajat kérem. Gazdaságos megoldást szeretnék, kérlek számolj az olaj- és munkadíjjal együtt.
- Szeged
- 0 szakember válaszolt
Garanciális SsangYong Korando típusú autómhoz szeretnék olajcserét. Az időpont október 11-én, holnap reggel lenne ideális. A szerviz Szegeden legyen, kérném hivatalos márkaszervizt garanciális ügyintézéssel. Kérem, jelezzenek vissza a részletekkel és rendelkezésre állással.

