ID 170999

Ezermester

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • 2112, Veres

Feladat információi

10.5 fm kerítés lábazatának csiszolása és festése

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 170999
  • A feladat létrehozva: 21 okt. 17:31-kor
  • Frissítve: 2 hónapja

Feladat létrehozója

Sándor
  • +36 30 729 ** **
    Ellenőrzött
  • sanya*****@g****.***
    Ellenőrzött
  • Telefonon és chaten is lehet kommunikálni

9 szakember válaszolt

Miklós
  • 4.7(3 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Zoltan
  • 3.0(4 értékelés)
  • 1 000 Ft
jános
  • 5.0(1 értékelést)
  • Egyedi megállapodás
János
  • 3.0(5 értékelés)
  • 1 Ft/szolg.
Béla
  • 4.3(5 értékelés)
  • 2 500 Ft
Márk
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
Lajos
  • 1.0(1 értékelést)
  • 1 000 Ft
János
  • Nincs értékelés

  • 70 000 Ft

Elrejtette a 1 feladat

Ár-irányelveink

Veresegyházon egy 10,5 folyóméter hosszú kerítés lábazatának csiszolása és festése átlagosan 18 000–30 000 forint között mozoghat munkadíjként. Ez a tartomány függ a felület állapotától, a festék előkészítésének nehézségétől és a szakember tapasztalatától. Átlagosan egy folyóméter lábazat csiszolása és festése 1 700–2 900 forintba kerül, tehát az egész munka ára ennek a szorzata. A munka általában 1–2 napot vesz igénybe, attól függően, mennyire egyenetlen vagy sérült a felület, illetve hány réteg festést kell alkalmazni. A csiszolás alapos előkészítést jelent, hogy a festék jól tapadjon, ezért fontos, hogy a szakember megfelelő eszközökkel dolgozzon. A végső ár eltérhet, ha speciális festéket vagy extra előkészítést igényel a felület.

További feladatok ebben a kategóriában

Ezermester
  • 4937, Barabás
  • 1 szakember válaszolt

Seprés

Ezermester
  • 6600, Szentes
  • 8 szakember válaszolt

Fém fürdőkádat kellene fehérre festeni és újrazománcozni

Ezermester
  • 8100, Várpalota
  • 5 szakember válaszolt

Kovácsolt kapu, kerítés festése.

Szaunaszervizelés
  • 1035, Budapest
  • 3 szakember válaszolt

Egy szauna szervizeléssel kapcsolatban szeretnék valakivel beszélni. Van egy szaunánk és a padozatot kellene felújítani. Kérem telefonon keressenek.

Ezermester
  • 1091, Budapest
  • 2 szakember válaszolt

Panel, kis fürdőszoba a zománc felpatttant

Fürdőkád zománc javítása
  • Győr
  • 4 szakember válaszolt

A fürdőkádban van egy lepattanás két helyen, mert beleesett egy csempe és lepattant a máz, ezt kellene kijavítani. Kérem telefonon keressenek.

Ezermester
  • 6721, Szeged
  • 0 szakember válaszolt

Társasházi lakásban bejárati ajtó kilincset kell cserélni. Amint lehet, minél előbb.

Szerelési munka – radiátor és konyhai csap csere (Debrecen)
  • Hadházi út, Debrecen
  • 3 szakember válaszolt

Feladat: Wc-helyiségben található korrodált lapradiátor bontása és új radiátor felszerelése a meglévő csatlakozásokra (fotózva). Konyhai csaptelep cseréje a meglévő kiállásokra, vízzárás és működés ellenőrzéssel (fotózva). Fontos: Az új radiátor és csaptelep rendelkezésre áll, tehát anyag nem szükséges, csak a szakszerű szerelés. A munkát tiszta, működő rendszerben kell elvégezni, bontás és beüzemelés után helyreállított állapotban. Kérem az ajánlatot bontva megadni előnyösen az alábbiak szerint: - Kiszállási díj - Óradíj Vagy: - Teljes munkadíj (radiátorcsere + csapcsere külön megjelölve) Helyszín: Debrecen / Sportuszoda - Nagyerdő Időzítés: egyeztetést követően azonnal. Privátban várom az ajánlatokat, rövid bemutatkozással és elérhetőséggel.

Ezermester
  • 2254, Szentmártonkáta
  • 9 szakember válaszolt

Átvizsgálás

Ezermester
  • 2230, Gyömrő
  • 3 szakember válaszolt

250x90cm-es tükör kell keretbe foglalva gurulós felfüggesztését alul és felül. 250 cm magas és 90 cm széles 2X. 2 tükrös ajtóra van szükségem. Sín van alul és felül.

Ezermester
  • 9023, Győr
  • 6 szakember válaszolt

Kádfelújítás

Ezermester
  • 1161, Budapest
  • 9 szakember válaszolt

Konyhabútor festés”