Út- és járdaépítés, térkövezés
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 171916
- A feladat létrehozva: 28 okt. 14:07-kor
- Frissítve: 7 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 30 356 ** **Nem ellenőrzött
- katimar*******@g****.***Nem ellenőrzött
21 szakember válaszolt

- (5 értékelés)
- 19 000 Ft
Ár-irányelveink
Budapesten egy 20 négyzetméteres autóbejáró aszfaltozásának munkadíja általában 150 000–250 000 forint között mozog. Ez a költség a munka összetettségétől, az előkészítés mértékétől és az adott helyszín megközelíthetőségétől függ. Átlagosan 7 500–12 500 forintot számítanak négyzetméterenként, így a teljes munka díja a megadott méret alapján ennek megfelelően alakul. Az előkészítő munkák, például a talajkiegyenlítés vagy a rétegrend kialakítása befolyásolhatja az árat. A kivitelezés általában 1-2 napot vesz igénybe, ha nincs speciális akadály. A pontos árért érdemes helyszíni felmérést kérni, mert a terepviszonyok és a szükséges előkészítés nagyban befolyásolják a végső összeget. Anyagár nélkül ez a munkadíj reális keretet ad a költségtervezéshez.
További feladatok ebben a kategóriában
- 2440, Százhalombatta
- 13 szakember válaszolt
6x7m kert felásás, egy fagyökér eltávolítás
- 5463, Nagyrév
- 8 szakember válaszolt
Egy 1700m átmérővel és 1915mm magassággal rendelkező hengert kell leásni kb 2,5m mélyre. Ehhez egy 2,5m mély és 1,8m átmérőlyű hengeres gödörre lenne szükség.
- 6421, Kisszállás
- 13 szakember válaszolt
4x4 méteres kapubejárót szeretnék.
- 2000, Szentendre
- 11 szakember válaszolt
kőszönyeg telepítése kb. 15 mn kültéri lépcső alap beton, rajta rács és flexibilis csemperagasztó
- 2234, Maglód
- 28 szakember válaszolt
3 méter széles és 10 méter hosszú terület térkövezése. autóbeállónak. szegéllyel a legolcsóbb sima térkőből akár vágás nélkül
- 8640, Fonyód
- 14 szakember válaszolt
20nm terasz és erkély külső burkolata egy balatoni nyaralonal
- 7150, Bonyhád
- 10 szakember válaszolt
Stabil jó minőségű. 1 éve újra betonozott járda. Kb.35 nm
- Zalaegerszeg
- 3 szakember válaszolt
Ecristc betonozásra keresek szakembereket. Kérem telefonon keressenek.
- 9422, Harka
- 6 szakember válaszolt
Bejárati lépcsőre szeretnék kőszőnyeget.16nm2

