Panel beltéri ajtó felújítása
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 172859
- A feladat létrehozva: 04 nov. 09:32-kor
- Frissítve: 6 hónapja
Feladat létrehozója
- +36 20 251 ** **Ellenőrzött
- Csak telefonos kommunikáció
5 szakember válaszolt

- (15 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (1 értékelést)
- Egyedi megállapodás

- (5 értékelés)
- 1 Ft/szolg.

- (2 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (3 értékelés)
- Egyedi megállapodás
Ár-irányelveink
Budapesten egy panel beltéri ajtó felújításának munkadíja általában 15 000–30 000 forint között mozog ajtónként. Az ár attól függ, hogy milyen mértékű a felújítás: egyszerű csiszolás és festés olcsóbb, míg a zsanérok, kilincsek cseréje vagy mélyebb javítások drágábbak lehetnek. Átlagosan egy ajtó felújítása 3–5 órát vesz igénybe, ami befolyásolja a munkadíjat is. Ha több ajtót kell felújítani, a szakember gyakran kedvezményt adhat, így a darabonkénti ár csökkenhet. Fontos, hogy a pontos árhoz szükséges a helyszíni felmérés, mert az ajtók állapota és a kívánt munkálatok részletei befolyásolják a végső árat. A megadott árak kizárólag a munkadíjra vonatkoznak, az anyagokat külön kell beszámítani. Ha gyorsabb, sürgős munkára van szükség, akkor a díj magasabb lehet.
További feladatok ebben a kategóriában
- 1045, Budapest
- 2 szakember válaszolt
Panel beltéri ajtó felújítására keresek szakembert. Kérem telefonon keressenek.
- 8900, Zalaegerszeg
- 0 szakember válaszolt
Műanyag ablak szellőző utólagos beépítése
- 1047, 60, Perényi Zsigmond u., Budapest
- 2 szakember válaszolt
kiszakadt az eltolós ajtó görgője.
- 7632, Pécs
- 6 szakember válaszolt
Erkély esőálló beépítése , redőny áttelepítése
- 1182, Budapest
- 2 szakember válaszolt
Terasz ajtó nem csukódik, sínt kéne cserélni 2m x 2,2m kb az ajtó
- 9730, Kőszeg
- 2 szakember válaszolt
cserépkályha, műanyag nyílászárók. Légbeeresztő létesítése a Katasztrófavédelem által előírt légáramlást biztosító készülékkel a műanyag nyílászárókra! Ez bármelyik megoldás lehet ami a katasztrófavédelem szabványának megfelel. NEM nyílászáró csere a feladat hanem egy szellőztető rendszer létesítése!
- 1082, Budapest
- 4 szakember válaszolt
Rács kilincsét kellene visszaszerelni. A csavar kiesett valószínűleg és a kezemben maradt a kilincs
- 1082, Budapest
- 0 szakember válaszolt
Rács kilincsét kellene visszaszerelni. A csavar kiesett valószínűleg és a kezemben maradt a kilincs
- 1114, 55, Bartók Béla út, Budapest
- 10 szakember válaszolt
Nagyon ragad a bejárati ajtó, olyan mértékben hogy már szinte alig tudom kinyitni, ezt kellene javítani.
- 7000, Sárbogárd
- 6 szakember válaszolt
Sárbogárdon bejárati ajtó cseréjéhez megvásároltuk az új ajtót az ajtorendelés.hu honlapon, ami meg is érkezett, és beépítését szeretném megrendelni. A munka a régi ajtó leszerelése és az új beépítése lenne, ehhez kérnék árajánlatot.

