ID 173817

Személyautó fényszóró javítását keresem Szigetszentmiklós

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Költségkeret 20 000 Ft
  • 2310, Szigetszentmiklós

Feladat információi

Autóm egyik fényszórója nem világít megfelelően. Személyautóról van szó, és csak az egyik oldalon jelentkezik a hiba. Szigetszentmiklóson szeretném minél hamarabb elvégeztetni a javítást. Kérem, ajánlatokat és rövid diagnózist küldjenek.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 173817
  • A feladat létrehozva: 11 nov. 07:21-kor
  • Frissítve: 5 hónapja

Feladat létrehozója

Miki
  • +36 70 677 ** **
    Nem ellenőrzött
  • tari.mi*******@g****.***
    Nem ellenőrzött

Ár-irányelveink

Szigetszentmiklóson a személyautó egyik fényszórójának javítása általában 8 000–15 000 forintba kerül a munka díja, anyagköltség nélkül. Az ár attól függ, hogy egyszerű izzócseréről van-e szó, vagy bonyolultabb elektromos hibát kell elhárítani. Egy izzó cseréje általában 8 000–10 000 forint, míg az elektromos rendszer vagy kapcsolók javítása akár 12 000–15 000 forint is lehet. A munka időtartama átlagosan 30-60 perc. A pontos diagnózis alapvetően meghatározza az árat, ezért érdemes először szakemberrel megvizsgáltatni a fényszórót. Ha csak az izzó hibás, gyors és olcsó a javítás, de ha kábel vagy kapcsoló a probléma, akkor több időt és szakértelmet igényel. Mivel Szigetszentmiklós közel van Budapesthez, a helyi árak hasonlóak a fővárosi díjakhoz, így ez az ártartomány reális és megbízható támpont.

További feladatok ebben a kategóriában

Karosszériajavítás
  • 2315, Szigethalom
  • 1 szakember válaszolt

Peugeot 206-os autómnak meghúztam a bal oldalát. A beton kerítéssel húztam meg

Keresek karosszéria-javító és fényező szakembert
  • 0 szakember válaszolt

Az autóm 2009-es Audi A5, törés javítására és fényezésre van szükség. A munkát Szolnok megyében kell elvégezni. Nem sürgős vagyok, rugalmas a időpont tekintetében, és több árajánlatot szeretnék összehasonlítani.

Autó tetőkárpit javító szakembert keresek
  • Ajka
  • 0 szakember válaszolt

Opel Astra F sedanom tetőkárpitja megereszkedett és lóg az utastérben. Érdekelne mind a teljes újrahúzás, mind pedig a helyi javítás lehetősége és költsége. A munkát Ajkán végezném el, néhány héten belül lenne alkalmas. Kérem, hogy szakemberek ajánlatot adjanak a munkára.

Szakembert keresek autófólia eltávolításához Budapesten
  • Budapest
  • 0 szakember válaszolt

Taxi fólia eltávolítását szeretném elvégeztetni a Skoda Octavia 3 kombi típusú autómon. A munka Budapesten történne. Érdeklődés céljából több árajánlatot szeretnék kapni és összehasonlítani. Nem sürgős, csak információkat gyűjtök.

Karosszériajavítás
  • 2344, Dömsöd
  • 0 szakember válaszolt

Teljes autó újrafényezése Alfa 159 sw

Alufelni javítót keresek négy darabhoz
  • Szombathely
  • 0 szakember válaszolt

Padkázott alufelnijeim javítását kérem, összesen 4 darabról van szó. Szükség van a felnik egyengetésére és a külső sérülések javítására a padkázás nyomai miatt. Az időpont számomra rugalmas, Szombathely környékén szeretném elvégeztetni a munkát. Szeretném több ajánlatot összehasonlítani, hogy kiválasszam a legjobb ár-érték arányút.

Karosszériajavítás
  • 5452, Mesterszállás
  • 0 szakember válaszolt

Közepes műhely felszereltségű szerelő garázsban gyors casco nélküli szélvédő csere elvégzésének a kivitelezése. Ráfordítási ár a célszerszámokra 96.000 ft. Árkalkulációt szeretnék kapni arról hogy az ügyfélnek milyen árat szabjak.

Keresek autó horpadásjavító szakembert Miskolcon
  • Miskolc
  • 0 szakember válaszolt

Az autóm sárvédőjén van egy horpadás, a jármű kb. 20 éves Alfa. Miskolcon szeretném elvégeztetni a javítást. Rugalmas időpontban jó nekem. A lehető legolcsóbb megoldást kérem.

Keresek fényszóró polírozó szakembert Kaposváron
  • Kaposvár
  • 0 szakember válaszolt

Citroen Xsara Picasso típusú autóm fényszóróinak polírozását kérem Kaposváron. Szombati időpont lenne ideális, és kb. egy héten belül szeretném elvégeztetni. Normál árkategóriát szeretnék, kérlek ajánlatot adjatok a munkára.

Karosszériajavítás
  • 1012, Budapest
  • 0 szakember válaszolt

2db. küszöbcsere

Tetőkárpit javítását végző szakembert keresek
  • 8154, Polgárdi
  • 0 szakember válaszolt

Az autóm tetőkárpitján egy körülbelül 1x3 cm-es benyomódás van, nincs kiszakadva. Szeretném, ha megszerelnék vagy helyreállítanák, és érdekelne az ára. Pilgaron lakom, nem tudom, hol található a legközelebbi szerviz. Sürgősen szeretném elvégeztetni, és megvárnám a javítást a helyszínen, ha lehetséges.

Karosszériajavítás
  • 1112, Budapest
  • 0 szakember válaszolt

Suzuki splash (2013) első lökhárító, gyári darab, különálló és üresen. Alapozott. 26UB színkód, szerelni nem kell csak lefesteni fehérre.