Kész drótkerítésre kellene kiépíteni az elektromos kerítés elemeit, konzolozás, huzalozás
Feladat információi
Fotó
Fizetési módok
A feladat teljesítési határideje
- Feladat kezdésének időpontja: 16 okt. 2022, 22:00
A feladat részletei
- 17392
- A feladat létrehozva: 04 okt. 10:52-kor
- Frissítve: 3 éve
Feladat létrehozója

- +36 30 199 ** **Ellenőrzött
- siklos*******@l******.**Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
További feladatok ebben a kategóriában
- 8272, Tagyon-hegy dűlő, Tagyon
- 26 szakember válaszolt
Kerités épitése a telekhataron 120 m hosszan köszönöm
- 8426, Pénzesgyőr
- 20 szakember válaszolt
kb 600m kerületü telek elkeritése, 1,8 m magas vadhállóval
- 9707, 156, Szent Imre herceg utca, Szombathely
- 4 szakember válaszolt
A kapu anyaga lemezből készül, a hossza 5 méter, legyen benne egy nagy kapu kocsi bejárónak és egy kis kapu, a magassága 170 cm lesz. Táblás kerítés lerakása 3,5 méter hosszú és 1,5 méter a magassága.
- 2612, Kosd
- 12 szakember válaszolt
Arok vízvezetéknek, csak kiásás.
- Debrecen
- 1 szakember válaszolt
Feladat: 2 szárnyú kocsibejáró kapu készítése zártszelvényből és az arra felhegesztett szög- vagy laposvas léctartó idomokból.
- 7815, Harkány
- 8 szakember válaszolt
66 (2x25, 1x16) méter, 2 m magas betonkerítést szeretnénk csináltatni. Pl. téglamintás, mediterrán minta érdekelne minket. Anyag+szállítás+telepítésre szeretnénk az árajánlatot kérni.
- 2030, 7, Bulcsú u., Érd
- 15 szakember válaszolt
Sávalap nélkül
- 1013, Clark Ádám tér, Budapest
- 2 szakember válaszolt
Tisztel Cím! Egy zsalukőből kirakott kerítést szeretnék javítatni. A kerítés két helyen sérült meg, összesen kb. 3 kő. Szeretnék kérni egy tételes árajánlatot a javításra, amennyiben vállalnak ilyet A javítás egy kártérítésből eredő javítás lenne. Így mindenkeppen szükséges lenne egy hivatalos árajánlat ami tartalamazza a vállalkozó pecsétjét, vagy adó és nyilv!ntartási számát. A javítás bontással já, a sérült kövek cseréje miatt. Bontás, újra építés a bontott rész, sitt elszállítása, munkadíj, stb. Mellékelek képeket a sérülésekről. Köszönöm, Üdvözlettel Nyeste József
- 6900, 58, Kossuth u., Makó
- 20 szakember válaszolt
legalább 2,3 m magas, 7,7 m hosszú egyszerű (nem kell mintázat), de betörésvédett betonkerítést szeretnék csináltatni Makón. A kerítés a telek jobb hátsó sarkába kell az ott levő alacsony drótkerítés helyett: L alakban állna, 4,4 méternyi az egyik, 3,3 méternyi a másik szomszéd elválasztására. Lehetőleg Makó környékiek jelentkezését várom, a költségek minimalizálása érdekében.
- 9707, 156, Szent Imre herceg utca, Szombathely
- 3 szakember válaszolt
Kapu anyaga lemezből készül Őt méter a hossza a sss cm Legyen egy nagyobb méretű kocsibejáró és ée kisebb kapu. Táblás kerités 3,5 méter 150 cm magas
- 9707, 156, Szent Imre herceg utca, Szombathely
- 3 szakember válaszolt
Üdvözletem. Lemezböl szeretnék kaput készíttetni
- 7 szakember válaszolt
Diósdra szeretnék meglévő keretre fahatású alu léceket.Küldök rajzot árhoz *********** Kérem hívjon😊